אירוע אלים שהתרחש אמש (שלישי) במהלך חגיגות המימונה בקריית שמואל בהן השתתף שר החינוך נפתלי בנט תועד במצלמות. תלמידי בית הספר "נתיבות משה" קיימו במקום הפגנה מאולתרת בה מחו על מצבו של המוסד החינוכי, ובמהלך המחאה אדם שהגיע כדי לתמוך בבנט סטר לנער בן 14 שהיה בין המפגינים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

הורי בית הספר "נתיבות משה" בקריית שמואל ניצלו את ביקורו של בנט בעיר וארגנו הפגנה מצומצמת בשיתוף הילדים בכדי להביע מחאה על מצוקת המוסד החינוכי. התלמידים וההורים טוענים כי משרד החינוך לא מסייע להם לקבל אישורים להרחבת בית הספר, לאחר שנעשו פניות קודמות לשר שלא נענו.

בתיעוד מההפגנה נראה אחד מתומכיו של השר מתפרץ ונוהג באלימות כלפי המפגינים. הוא אף תועד סוטר לאחד הנערים שעמד במקום. "הבן שלי בסך הכל הרים שלט שמבקש מבנט לקיים את הבטחתו וקיבל סטירה מהפעיל הזה", מספר אביו של הנער בן ה-14 שהוכה. "היינו מזועזעים, כמה אלימות".

האב, שהגיש תלונה במשטרה נגד האיש שהכה את בנו, מספר כי רק שעות לאחר האירוע, כשקיבל את הסרטון, נדהם לראות כי בנט - שישב מטר מהמקום בו אירעה התקרית האלימה, לא זז ממקומו ולא פעל להרחיק את התוקף. "הבן שלי היה כואב מאוד וסיפר לי את שקרה בעיניים דומעות, גם המכה כאבה לו מאוד".

מלשכת השר בנט לא התקבלה תגובה.

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il