עוזב את תפקידו. ברץ
"דיבר על מרן בצורה מחפירה". ברץ | צילום:

הסערה החדשה של ש"ס: לאחר הזעם והחרם של חברי המפלגה בעקבות מינויו של רמי סדן ליו"ר דירקטוריון חדשות 10, במפלגה החרדית זועמים כעת על ראש הממשלה נתניהו. הסיבה: התבטאויותיו של מי שבחר ליועץ בכיר בתחום ההסברה, רן ברץ, כנגד מנהיגה הרוחני המנוח הרב עובדיה יוסף ז"ל לפני כחצי שנה, אז טען כי הוא "הזיק למדינת ישראל".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"מר נתניהו", פנה ח"כ יגאל גואטה מהמפלגה לראש הממשלה בעמוד הפייסבוק שלו, "אי אפשר לרמוס ולזלזל בכולם כל הזמן, בוודאי לא לעשות זאת למפלגה אחראית ונאמנה כמו ש"ס". "כעת הלכת צעד אחד יותר מדי", הזהיר גואטה, "זה כבר לא רמי סדן ולא לסדר תפקידים בתאגיד השידור הציבורי, זה כבודו של מרן, פאר הדור הרב עובדיה יוסף זצ"ל".

"איך לא רעדו לך הידיים כשחתמת על המינוי של רן ברץ שדיבר על מרן בצורה מחפירה שכזו? בושה וכלימה. כל מילותיך היפות על הערכתך למרן הם שקר וכזב, תעתועי מילים שלא עולים בקנה אחד עם מעשיך, כהרגלך בקודש"" תקף אותו הח"כ.

ח"כ גואטה, ארכיון (צילום: פלאש 90 \	Issac Harari)
תקף בחריפות את נתניהו. ח"כ גואטה | צילום: פלאש 90 \ Issac Harari"כנראה שכשמרן אמר עליך 'עיזה עיוורת שכולם הולכים אחריה' הוא ניסה ללמד עליך זכות שאתה לא רואה לאן אתה הולך", הוסיף, "לאן אתה רוצה להגיע? רמיסת כבודו של מרן וכבודם של מיליון האנשים שליוו אותו למנוחת עולמים לא יסולח לך, וכל אשר תעשה לא יצלח. היום החלה הספירה לאחור. תתעורר!".