ח"כ אראל מרגלית ממשיך בקו התקיף: אחרי פרסום הסרטון שהיכה הדים בשל השימוש בשפה הבוטה בו ותקיפת יו"ר סיעתו ציפי לבני, מרגלית ממשיך להשתמש בטון חריף כשהוא מדבר על ארגונים כמו להב"ה הפועלים בישראל - כך עולה מהקלטה שהגיעה לידי חדשות 2 Online.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"יש פה תופעות שצריך להתמודד איתן בכוח - בכוח מילולי ולפעמים גם בכוח פיזי, כמו שומר בבר כששניים רבים ושולפים אקדחים", אמר מרגלית במפגש של פורום סנהדרין. "אני רציתי לעורר חלקים גדולים בציבור שמסתכלים על ההתבהמות והאלימות ופשוט הולכים הביתה במקום לשים לזה גבול. אי אפשר להישאר אדישים וצדקניים".

חבר הכנסת המשיך והצהיר כי "צריכים להגיב, אי אפשר שכמה חבר'ה כל כך קיצוניים השתלטו על השיח של מה זה להיות פטריוט, מה זה באמת להגן על המדינה. יש פה מאבק על דמותה של המדינה: לפני 2,000 שנה בירושלים לא נאבקו, ובאו הקנאים והביאו לחורבן בית שני - ושאר החבר'ה היו מנומסים במקום לשבור להם את הידיים והרגליים. מי שרואה שיש פה אנשים שעסוקים בחורבן הבית, שיקום ויתייצב מולם, בשפה בוטה ובכוח".

"אני מצטער לומר שזה חלק מהמאבק על זה שהמדינה תחזור לשפויים, ולא אכפת לי אם הם ימניים, במרכז או מהשמאל", הפתיע, "יש פה ציבור גדול של שפויים שלוקחים להם את המדינה מתחת לידיים". לדבריו, "יש מי שזוכרים מה זה טוהר הנשק, מה זה צה"ל שיודע לבקר את עצמו. גם כשאנחנו היינו חיילים ידענו שאנחנו לא מושלמים, אבל ידענו לדבר, לבקר, לשים לעצמנו גבולות - וגם להשתמש בכוח נגד אנשים מתלהמים שלוקחים אותנו למקומות הזויים".

מלשכתו של ח"כ מרגלית נמסר בתגובה: "הגיע הזמן להפסיק להושיט את הלחי השנייה בפני הימין הקיצוני. הרפיסות שבאה לידי ביטוי בנסיונות להיכנס לממשלה חייבת להשתנות. כמובן שהכל חייב להיעשות על פי חוק".