אין תמונה
בנט והרצוג. ארכיון

יו"ר המחנה הציוני, יצחק (בוז'י) הרצוג, התייחס הבוקר (שבת) למגעים על הצטרפות מפלגתו לקואליציה ואמר כי יש עדיין סיכוי שהמהלך ייצא לפועל. "אם נתניהו יוציא את הבית היהודי מהקואליציה אנחנו נתכנס כמפלגה ונשקול את הדברים", אמר הרצוג בשבתרבות במודיעין.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"נתניהו בחר ללכת עם הקיצוניים", הבהיר הרצוג. "אני לא רואה סרט שהוא נפרד מהם. אני מנהיג קבוצה חזקה ואידאולוגית. אם הוא ייפרד מהימין הקיצוני אנחנו נתכנס ונחליט. אני מנהיג הקבוצה אבל לא דיקטטור. זו לא מפלגה של מנהיג עם דחלילים".

הרצוג גם התייחס לאפשרות של חיבור עם מפלגת כולנו של שר האוצר משה כחלון, לאחר שהאחרון קרא לו השבוע להצטרף לממשלה. "הכל תזזיתי ויכול לקרות", אמר.

יו"ר האופוזיציה, שבמהלך המו"מ עם נתניהו ניסה לגבש מהלכים מדיניים בתמורה לכניסת מפלגת העבודה לממשלה, אמר כי הוא מודאג מהקיפאון בתהליך השלום. "מעסיקה אותי העובדה שההיסטוריה של מדינת ישראל רווית החמצות", הדגיש. "גם הציבור הערבי במדינות השכנות אומר שהוא לא מאמין בנתניהו".

גם ח"כ שלי יחימוביץ' התייחסה לאפשרות שמפלגתה תצטרף לקואליציה. "אם נתניהו וליברמן יובילו מהלך אמיתי, האצבע שלנו תהיה שם, אנחנו נהיה אופוזיציה קונסטרוקטיבית", אמרה בשבתרבות בתיאטרון הבימה בת"א. "יתירה מזה, אם יהיה מהלך מדיני מעשי, ולא בדיבורים, הסיפור הפוליטי יכול להיפתח מחדש".