מבטיח להוריד מחירים. ליצמן (צילום: סטודיו שרון רביבו, באדיבות mako)
פרסום ופגישה עם ליצמן: 25 אלף ש"ח | צילום: סטודיו שרון רביבו, באדיבות mako

בחודש הבא יתקיים במרכז הקונגרסים בירושלים "פורום המנהלים" - כנס מקצועי של עיתון "המודיע" שנחשב לבולט ומשפיע בציבור החרדי. בהזמנה שנשלחה לחברות ולארגונים בתחום הרפואה והבריאות מציע העיתון עסקה: השתתפות במפגש סגור עם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן וקבלת כתבת תדמית בעיתון בתמורה ל-25 אלף שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהזמנה שנשלחה למשתתפים נכתב: "תינתן לכם במה להצגת פעילותכם בפני ראשי מערכת הבריאות בישראל, ראשי ארגוני החסד ועסקני הבריאות, לסקירה מקצועית על עשייתכם הרצופה".

ההזמנה של "המודיע"
ההזמנה של "המודיע" | צילום:

עוד עולה מההזמנה כי סגן השר ליצמן יעניק למשתתפים תעודת הערכה ובנוסף לכך יקבלו "כתבת תדמית או ראיון בן עמוד בעיתון המודיע לאחר האירוע וסיקור יח"צ בעיתון המודיע לאחר האירוע".

עיתון המודיע הוא העיתון של אגודת ישראל - הפלג החסידי ביהדות התורה. מי ששולט בעיתון זו חסידות גור שליצמן הוא הנציג שלה בכנסת ולכן מדובר הלכה למעשה בעיתון המפלגתי של ליצמן.

מלשכת סגן שר הבריאות יעקב ליצמן נמסר בתגובה: "מדובר בכנס קבוע שעורך עיתון המודיע, בו נוהג ליצמן להשתתף לצד אישים רבים וחשובים במשק. בין היתר ישתתף בפאנל קבוע בנושא בריאות. סגן השר אינו מעורב בתכנים ואינו מודע כלל לכל היבט מסחרי או פרטי המשתתפים".

מעיתון המודיע נמסר בתגובה: "פורום המנהלים" של עיתון "המודיע" הוא כנס מקצועי קבוע מזה שנים, המוביל את סדר היום השיווקי בציבור החרדי. כמקובל, מתאפשרת השתתפות מסחרית לחברות, גופים, מוסדות וארגונים - המעוניינים להגיע ולהיחשף בפני מקבלי ההחלטות ומובילי הדעה בציבור החרדי. אין כל היבט מסחרי (קרי: תשלום מיוחד) במפגש עם אישיות ציבורית זו או אחרת. סגן שר הבריאות יעקב ליצמן הוא אורח מכובד באירוע, לצד אישים נוספים, שרים, ח"כים ונציגי ציבור. אופציות הפרסום רחבות מאוד, החבילות כוללת השתתפות או חסויות בדיונים, פנאלים ומושבים, דוכנים, חלוקת חומרי שיווק, פרסום במגזין התוכן ועוד. יודגש, כל הפעילות הכנס מלווה בידי עו"ד ומנוהל על פי החוק והנוהל הקיים".