אנשי אורלי לוי-אבקסיס נפגעו (צילום: פלאש 90, חדשות)
ח"כ אורלי לוי-אבקסיס | צילום: פלאש 90, חדשות

ח"כ אורלי לוי אבקסיס לא הופתעה מכך שסקר מיוחד של ה"חדשות" ניבא למפלגתה 5 מנדטים, עוד לפני קמפיין ומבלי שיש לה בכלל שם. הבוקר (שלישי) היא שוחחה אתנו על התחושות ועל התכניות לשלבים הבאים: "אני הולכת בגדול".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"סוף סוף סוקרים, כל הזמן רציתי שיסקרו אותי", סיפרה ל"חדשות". "האמת היא שאני לא מופתעת, יש אהדה מטורפת ברחוב, מתקשרים אלינו אלפי אנשים שרוצים להיות מתנדבים. אנשים רוצים להיות חלק מהדבר הזה. יש לנו כבר בסיס נתונים שאנחנו כל הזמן מוסיפים לו עוד ועוד שמות".

לוי-אבקסיס יודעת שהקמת מפלגה היא משימה מורכבת. "זה לא דבר פשוט, תוך כדי תנועה אני מגלה את זה יותר ויותר, אבל עכשיו אנחנו נכנסים לישורת האחרונה כדי שלא נהיה מופתעים במקרה שהבחירות יהיו מתי שיהיו", הסבירה. "זה מגביר לנו את הקצב של העבודה ושל השטח. אנחנו כמובן בונים גם הסניפים הווירטואליים שלנו שכל אחד מהאנשים שמרכיבים אותם יודע מה תפקידו".

אביגדור ליברמן ב"פגוש את העיתונות" (צילום: החדשות)
עוברת את ליברמן במנדט | צילום: החדשות

את הקמפיין היא כבר מתכננת בקפידה. "לא תראה בקמפיין פוסטרים שלי בענק, אנחנו נמקד את הקמפיין שלנו בניו-מדיה, ברשתות החברתיות ובכנסים גדולים שאני מתכוונת לעשות. אני לא באה עם גב כלכלי מטורף, ואני אנסה להפוך את החיסרון ליתרון", הבהירה לוי-אבקסיס. "אני לא אעשה הרבה חוגי בית, אני מקיימת 'חוגי בית' לפעילים, אנשים שכבר איתנו, שכל אחד יידע בדיוק מה הוא צריך לעשות, שאנשים יהיו שגרירים בשטח".

"אני הולכת בגדול", הוסיפה. "אנשים מכירים אותי, יודעים מה אני מביאה ואת האמת שלי. המסר שלי אותנטי: מה שעשיתי בכנסת והייתי אחת מרבים בתוך מפלגה שחייבת לשמור על כללים מסוימים, אני הולכת לעשות עם הרשימה העצמאית שלי. יש לי את הנושאים שלי ואותם אני הולכת להבליט".

סקר "החדשות" (צילום: החדשות)
סקר "החדשות" | צילום: החדשות
סקר מנדטים (צילום: החדשות)
צילום: החדשות

על נושא אחד היא לא מוכנה לדבר – השמות שעתידים להצטרף לרשימה שלה. "אני במשא ומתן לא מהיום עם לא מעט אנשים", ציינה. "אני רוצה להביא אנשים שיעבדו, כאלה שיחוקקו, שיעבדו בשביל הציבור בוועדות ובמליאה, שימלאו את השליחות שלהם. אני לא רוצה בינתיים לדבר על שמות, אבל אני במשא ומתן עם רבים. יש אופציות על השולחן, ואני אביא את האופציות הטובות ביותר, לא כאלה שהם נערי פוסטר". ומה לגבי שם המפלגה? "אנחנו נעשה בדיקת עומק לשלושה שמות למפלגה שהגיעו ליעד הסופי ונחליט בקרוב מאוד".