דודי אמסלם ובנימין נתניהו, ארכיון (צילום: Miriam Alster/FLASh90, חדשות)
"עד מדינה זה דבר נחות", אמסלם | צילום: Miriam Alster/FLASh90, חדשות

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם התייחס הבוקר (רביעי) להתפתחויות האחרונות בתיק בזק. "עד מדינה זה דבר נחות, אדם שמלשין כדי להציל את עצמו", אמר בהתייחס לחתימתו של פילבר על הסכם עד מדינה. את הדברים אמר בראיון ברשת ב' בתכנית "קלמן ליברמן".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"בדרך כלל עד מדינה זה עבריין שנותנים לו צ'ופר רק כדי להעיד", הוסיף אמסלם לתקוף. "זה דבר שהוא לא מוסרי ברמה החברתית, צריך להשתמש בעד מדינה רק בדברים קשים מאוד, הבת שלי לא תתחתן עם עד מדינה אף אזרח במדינת ישראל לא יפתח חנות מכולת עם עד מדינה".

בנוסף התייחס אמסלם בביטול לטענות העולות מתיק 4000 "בפרשת בזק יש ועדות מקצועיות, ראש הממשלה לא יוכל לקום בבוקר ולעשות מה שהוא רוצה". לטענתו, הדברים נובעים בשל שיכרון כוח של המשטרה: "אגף החקירות זה מערכת שמרגישה בזמן הזה שיכורת כוח, שהיא מנהלת את המדינה איך שהיא רוצה" .

בהמשך דבריו התייחס אמסלם לתיק 1000. "על סיגרים לא חוקרים ראש ממשלה באף מקום, היתה להם קונספציה אמרו 'בואו נעמיק'. אתה תראה זה לא מיליון שקל ולא חצי מיליון, יש להם קונספציה אין להם חשבוניות במיליון שקל שהוא קיבל". בנוסף התייחס לכך שהוא הח"כ היחיד מסיעתו היה מוכן להתראיין הבוקר. "מצער אותי שאף ח"כ מהליכוד לא התראיין", אמר והוסיף כי הוא לא חושב שהבחירות יוקדמו בשל החקירות.