מירי רגב (צילום: פלאש 90, יונתן סינדל, חדשות)
מירי רגב: "אתם משפילים את רה"מ" | צילום: פלאש 90, יונתן סינדל, חדשות

שרת התרבות והספורט מירי רגב תקפה את האופוזיציה ואת התקשורת על ההתנהלות בפרשת בזק, שהוגדרה כתיק 4000. "אתם משפילים את ראש ממשלת ישראל - הציבור לא קונה את זה", אמרה היום (רביעי) במליאת הכנסת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

 למרות החשדות החמורים וגיוסו של מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, כעד מדינה, השרה רגב ניסתה לגמד את ההאשמות החמורות. "אני חייבת לעדכן אתכם. רק עכשיו פורסם תיק 7000, חשדות חמורים נגד הגננת שושנה", לעגה רגב לריבוי החקירות נגד ראש הממשלה. "גננת שנתנה לנתניהו לכאורה עוגייה נוספת במסיבת הסיום של הגן, ברגעים אלה חוקרים האם בשל כך, היא נשארה הגננת עד היום. מחר מן הסתם, יפורסם תצלום גדול של נתניהו והעוגייה בעמוד הראשון של העיתונים".

"זאת השיטה שלכם, כל רבע שמועה, כל חצי הדלפה, הופכת מיד לכותרת ראשית ולכתב אישום ציבורי", האשימה השרה את האופוזיציה והתקשורת על כך שפועלים להפלת ראש הממשלה. "אנחנו ברוך ה' אנחנו חיים בדמוקרטיה. בדמוקרטיה יש זכות בסיסית להליך הוגן. לא דאגה למדינה, לא מחויבות לחוק ולמנהל תקין, לא אהבת ישראל, - רק דבר אחד מניע אתכם - שנאת נתניהו".

רגב הגנה על ראש הממשלה שצפוי להיחקר בפרשת בזק. "אתם יודעים שנתניהו לא מעורב בפרשת בזק ובפרשת השופטת גרסטל", טענה. "כמו בפרשת הצוללות ובכל זאת - אתם שמים תמונה שלו בגדול, מייצרים מניפולציה על הציבור. אבל יש לכם בעיה אחת קטנה, הציבור לא קונה את זה".

ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) הגיב לנאומה של שרת התרבות והספורט. "שירת הברבור של רגב עלובה ומעוררת רחמים", מסר. "דווקא בימי אזכרתו של רה"מ בגין זו לא שעתם היפה של שרי הליכוד ששתיקתם מעניקה הכשר והגנה לשחיתות הרקובה והעמוקה שלה אנו עדים כעת".