רעיית ראש הממשלה הוקלטה צועקת בזעם על יועץ בשכר בשנת 2009, לאחר שלטענתה תוארה כפסיכולוגית הושמט מכתבה שעסקה בפעילותה - כך פורסם היום (ראשון) באתר וואלה ניוז. רה"מ הגיב להקלטות: "המשך מסע הציד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

השיחה בין השניים התקיימה לאחר שב-10 בנובמבר 2009 פורסמה במדור רכילות ידיעה קצרה בת 44 מילים שעסקה בפעילותה של נתניהו. על פי אתר וואלה!, הידיעה הייתה בעלת אופי חיובי, החמיאה לנתניהו ופירטה כיצד רעיית ראש הממשלה נרתמה לתת חסות לאירוע התרמה באקדמיה למוזיקה ומחול שבה למדו שני ילדיה.

בידיעה, שפורסמה ב"ידיעות אחרונות" נכתב כך: "תואר אשת ראש הממשלה מחייב גם לפעילות ציבורית, והפעם שרה נתניהו החליטה להירתם לאירוע התרמה שייערך בתחילת דצמבר. מטרת האירוע - לתת הזדמנויות שוות לסטודנטים ולתלמידים מעוטי יכולת ללמוד באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. כן, אותה אקדמיה שבה למדו גם הבנים יאיר ואבנר".

על פי השיחה עם היועץ, זעמה של נתניהו התעורר לאחר שהעובדה שהיא עובדת כפסיכולוגית לא צוינה לצד שמה. הצעקות אף התחזקו כשנתניהו דיברה על כך שבכתבה נכתב כי "תואר אשת ראש הממשלה מחייב גם פעילות ציבורית".

השיחה המלאה בין היועץ לבין נתניהו:

נתניהו: "אני עושה את זה
כאשת מקצוע
כאישה מ-ש-כ-י-ל-ה
פסי-כו-לו-גית

BA
MA
זהו!"

יועץ: "אבל כתוב במשפט הראשון שאת פסיכולוגית"

נתניהו: "לא.."

יועץ: "במשפט הראשון, לא, במשפט הראשון שאת..בעניין הזה שאת פסיכולוגית, זה שהאידיוט הזה (עורך המדור).."

נתניהו: "הוא (העורך) מקבל ממך עכשיו שיחת נזיפה?
חוץ מזה - נוסח
"אשת ראש הממשלה, מחייב גם פעילות ציבורית" -
למה? למה??
אשת ראש הממשלה הזאת עושה פעילות ציבורית כל יום! בעבודה המקצועית שלה!
אני לא יכולה!".

שעות לאחר פרסום ההקלטה הגיב ראש הממשלה בעמוד הפייסבוק שלו. "הקלטת הסתר שפורסמה היום בתקשורת היא המשך מסע הציד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי, מה 'התגלית הגדולה' שגילו הפעם? קלטת מלפני תשע שנים שאין בה כלום. האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז ואומר כמה מילים שלא התכוון אליהן בעידנא דריתחא?".

בהמשך דבריו האשים נתניהו כי "רק במקרה של משפחתי ושלי זה משודר בראש החדשות והופך כלי ניגוח בניסיון המתמשך להפלת הממשלה בראשותי שלא בקלפי".

שרת התרבות מירי רגב הצטרפה אף היא לגינויים של רה"מ. "הקלטת הגברת נתניהו היא עוד פעולה שמביישת את מקצוע העיתונאות. מעשה מכוער ודוחה", מסרה. "די עם הרדיפה הזו אחר משפחת נתניהו", לדברי רגב.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: "נמאס כבר מהקלטות הסתר ושבירת כל כללי הפרטיות לצורך הכפשת משפחת נתניהו, ורק משפחת נתניהו. לאורך שנים, רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, מקדישה חלק ניכר מזמנה לטיפול בילדים, משפחותיהם וכל המערכת הסובבת אותם כפסיכולוגית מומחית, דבר שהתקשורת מעדיפה להעלים יחד עם מגוון פעילויות ציבוריות של הגברת נתניהו, בין היתר עבור ניצולי שואה, חיילים בודדים, ילדים חולי סרטן ומשפחות שכולות.

מדובר בפרסום מגמתי ומרושע של הקלטת סתר מלפני תשע שנים. אין בהקלטה שום עניין לציבור ושום ערך כלשהו, אלא מדובר ברכילות צהובה בלבד שכל מטרתה המשך מסע ההכפשה המרושע נגד משפחת נתניהו".