הזמר אביב גפן תקף היום (רביעי) בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הפנים אריה דרעי במהלך הופעה בנמל תל אביב. "נתניהו הפעיל את הפצצה הכי מרושעת ומפחידה בעולם - הפילוג", תקף הזמר בפני אלפי מעריציו במהלך ההופעה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"עד 95 היה פה סוג של תקווה", אמר גפן וציין שמי שאשם במצב זה מי שבחר בנתניהו. "מגיע הרבה רספקט וכבוד לביבי. הבן אדם הזה הגיע משום מקום - כריזמטי, חכם, רהוט - ואותי מעצבן שתמיד הוא אשם. הוא לא אשם, מי שבחר בו אשם. כל אחד יכול לרוץ נכון? זו טבעה של דמוקרטיה".

"מבחינתי האישית כאדם ואזרח אני חושב שביבי הפעיל פצצה. זה דבר שנקרא שנאה והוא הפעיל את השנאה בישראל", הוסיף הזמר והאשים את נתניהו בשיסוע האזרחים אחד בשני. "מערבים נוהרים, מזרחים ואשכנזים ועד עניים ועשירים - הוא פילג והוא ניצח. אלא אם כן נצא אנחנו ונבחר אחרת. שוב, ביבי לא אשם מי שבחר בו אשם והאשמה עלינו".

בהמשך, הביע הזמר את השקפותיו לפיהן יש להפריד בין דת למדינה בישראל. "לא יאמן שאריה דרעי, אדם שגנב והורשע שהוא גנב, מכתיב לי ולאחיי ואחיותיי איך לחיות ואיך לנהוג בישראל ב-2018", פתח גפן. "כל הקונספט של הדת זה שהם יכבדו אותנו החילוניים ואנחנו נכבד אותם הדתיים והכל התנהל עד היום בשקט ובכבוד".

"ביבי הפעיל את הפצצה הכי מרושעת"
"ביבי הפעיל את הפצצה הכי מרושעת" | צילום:

עוד הוסיף הזמר: "כמו שאני ואתם לא הולכים לבני ברק עם מכונית בשישי בערב ולא אוכלים חזיר מול העיניים שלהם ומכבדים את הבחירות שלהם כך גם הם צריכים לכבד אותנו אני חושב. אסור לתת שיכפו את המסורת שלהם עלינו החילוניים".

גפן הבהיר כי "זה היופי של ישראל, יש מכל דבר, ואני מבקש מהשר אריה דרעי שלפני שהוא סוגר את הסופר שלי בעיר", אמר גפן בהתייחסו להעברת "חוק המרכולים". "אם הוא יכול רק לא לגנוב, זה הרבה יותר חמור מלסגור איזה סופר של סיגריות וסוכר", סיכם הזמר, לפני שביצע את שירו "בוקר טוב אירן".