"דיל? איתן דיבר ממשאלות לבו": חברת הכנסת שלי יחימוביץ' מכחישה פעם נוספת כי נרקמה עסקה בינה לבין חבר הכנסת איתן כבל סביב הבחירות להסתדרות, חרף ההקלטות בהן נטען אחרת שנחשפו בחדשות 2. "זה מביך, זה לא נעים", הודתה הערב (שישי) בריאיון באולפן שישי. "איתן ואני שוחחנו, והוא אמר לי שהוא דיבר בלהט רגשות. הוא היה מול שני אנשים שניסו לגזלו ממנו במרמה את הסיעה שייסד בזיעת אפיו והוא ניסה לשכנע אותם, ולכן דיבר ממשאלות לבו".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

יחימוביץ' הצהירה כי "מעולם לא לקחתי דילים וקומבינות למיניהם, וגם מקרה זה לא היה ולא נברא - לא בכתב, לא בדיבור, לא ברמז ולא בקריצה". לדבריה, הסיבה שחברה לכבל הייתה שונה לחלוטין: "קיבלתי הצעות רבות ושלל דילים, אבל איתן היה היחיד שבא אליי עם תשוקה ורצון שתהיה בכלל התמודדות בהסתדרות".

"אני לא רואה את מה שאיתן אמר כשקרים, ואני לא מתכוונת להתנער ממנו", הבהירה. "הוא פרטנר טוב ופרלמנטר טוב, וכבר בפריימריז הצעתי לו שותפות. גם בארכיון לא תמצאו אותי אומרת עליו מילה רעה. אני סולחת לו על המילים שאמר, כי זה דברים שנאמרים בחדרי חדרים", המשיכה. "אנשים מרגישים משוחררים ולא מעלים את דעתם שישמיעו אותם".

מי שכן זכה לביקורת נוקבת מצד יחימוביץ' הוא מנהיג מפלגתה, יצחק הרצוג, שתקף אותה ואת כבל בחריפות. "במקומו הייתי נזהרת מלהשתמש במילים שהוא משתמש בהן, במיוחד לאור העובדה שהוא בילה כל כך הרבה שעות בחדרי חקירות", אמרה. "בפעם הראשונה הוא שתק ובפעם השנייה יצא בעור שיניו, ומנהלי הקמפיין שלו על סף כתב אישום".

יחימוביץ' הבהירה שלא תתמוך בהכרח בכבל לראשות המפלגה. "אני אתמוך באדם הטוב ביותר עם הסיכויים הגבוהים ביותר לנצח", הדגישה. "ודאי שאיתן ראוי, וראויים גם כל האחרים. מדובר באנשים טובים, עם מגרעות ויתרונות, והשיקול שלי יהיה נקי לחלוטין". עוד הוסיפה יחימוביץ' כי "האנשים שתומכים בי הם לא חיילים שמקבלים פקודות - יש להם השקפת עולם ואידיאולוגיה שיצביעו לפיה".