יצא בזעם, נתניהו (צילום: רויטרס, חדשות)
"לקח אחריות והתנצל". נתניהו, ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

נתניהו מתנצל: ראש הממשלה נפגש היום (שני) עם פנחס עידן, יו"ר ועד עובדי רשות שדות התעופה שתקף אמש את הליכוד על סרטון התעמולה שלהם שהציג בכפיפה אחת עובדי מדינה ופעיל חמאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"נתניהו לקח אחריות על התוכן שהועלה בסרטון והתנצל בפניי ובפני העובדים", מסר עידן עם תום הפגישה בין השניים. "הוא טען שלא הייתה לו כוונה שהדברים יתפרשו כך והוא לא מתחמק מאחריות".

פגישתם של נתניהו ועידן נמשכה כרבע שעה בלשכתו של ראש הממשלה, זאת לאחר שעידן, חבר ליכוד שנחשב לאחד האנשים החזקים במשק, שיגר מכתב לנתניהו ובו ביקורת חריפה על הסרטון שהועלה לרשת ועורר תהודה - כפי שפורסם לראשונה במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סרטון התעמולה של הליכוד שעורר זעם
מתוך הסרטון שעורר את זעם העובדים | צילום:

"ההשוואה בין עובדת ברשות השידור ועובד נמל לפעיל חמאס מקוממת ומסיתה", כתב אתמול עידן לנתניהו. "זהו שפל חסר תקדים. כאיש ליכוד המייצג אלפי עובדים - אני מתבייש".

עידן התמודד בפריימריז האחרונים של מפלגת הליכוד, והגיע למקום ה-36 ברשימה לכנסת. אמש הוא טען כי עובדי מדינה שצפו בסרטון לא מתכוונים לבחור במפלגה. "עובדים רבים שבמשך שנים הצביעו לליכוד, טוענים בפניי כי לא יוכלו להצביע יותר למפלגה שהפכה ציבור שלם לאויב", הוא הסביר. "אלו אינם הערכים עליהם גדלנו".