614264 (צילום: חדשות 2)
המועמדים חושפים את היומן | צילום: חדשות 2

פחות מיומיים נותרו עד לפתיחת הקלפיות בבחירות לכנסת ה-20 והמועמדים נלחמים על כל קול: ביקשנו מראשי המפלגות שיספקו עבורנו הצצה ללוח הזמנים הצפוף שממתין להם בימים הקרובים - שצפויים לקבוע את גורלם הפוליטי. כך נראה היומן האישי של האנשים שמבקשים את הצבעתכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הלו"ז של בנימין נתניהו
הלו"ז של בנימין נתניהו | צילום:

ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו:

הערב צפוי ראש הממשלה להשתתף בעצרת הימין שתיערך בכיכר רבין. משם ימשיך לכנס פעילים באשדוד, כנס הליכוד האחרון לפני הבחירות. מחר יערוך נתניהו סיור בירושלים עם ראש העיר ברקת ועם המועמד מרשימתו - בני בגין. בהמשך אותו יום צפוי נתניהו להמשיך למוקד טלפוני של מטה השטח של הליכוד, שם הוא אף צפוי לשוחח עם מתלבטים. ראש הממשלה ישתתף גם בלייב צ'אט עם גולשים בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו.

בליכוד כך נראה, הגבירו בימים האחרונים את המאמצים על מנת לסגור את הפער שחוזים הסקרים האחרונים בינם לבין המחנה הציוני. נתניהו החל בשל כך בסדרת ריאיונות לכלי התקשורת על מנת לבלום את המגמה. "המטרה המרכזית שלנו ב- 48 השעות האחרונות היא לסגור את הפער בין הליכוד לבין העבודה. הפעם רק הצבעה לליכוד תמנע הקמת ממשלת שמאל", הדגישו בליכוד.

הלו"ז של יצחק הרצוג
הלו"ז של יצחק הרצוג | צילום:

יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג:

במחנה הציוני אמנם מעודדים מהסקרים האחרונים החוזים להם פער של ארבעה מנדטים מהליכוד, אך יו"ר המפלגה לא נח על השמרים: היום יקיים יצחק הרצוג שיחות עם מתלבטים במטה המפלגה, בנוסף לשורה של פגישות וריאיונות לכלי התקשורת השונים. אחר הצהריים הוא יבקר בכותל המערבי - שם יטמין פתק ויישא תפילה קצרה. בשעות הערב יבקר במטות המפלגה ויתכונן למחר - היום המכריע שלפני הבחירות.

הלו"ז של יאיר לפיד
הלו"ז של יאיר לפיד | צילום:

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד:

על פי הלו"ז של לפיד, הוא בין משכימי הקום בבוקר: בין הריאיונות לטלוויזיה ולרדיו, תדרוך במטה הצעירים של המפלגה הוא מספיק גם להכניס אימון כושר - וכל זה עוד לפני ארוחת הצהריים. מאוחר יותר הוא צפוי להמשיך בסדרת הריאיונות, ולהשתתף בכנס בחירות אחרון במודיעין - שם ייפגש עם מטה השטח והפעילים.

מחר בבוקר, לאחר ריאיון לתקשורת ואימון כושר נוסף, הוא יתדרך את צעירים יש עתיד לקראת נסיעה לצפון. הוא צפוי להמשיך בפגישות במטה המפלגה כמעט עד לרגע האחרון. ביום הבחירות ייצא להצביע כבר בשעה 08:00 בבוקר יחד עם רעייתו ליהיא, ומשם ימשיך לנסות להמריץ מצביעים. בשעה 22:00, כמו מרבית אזרחי ישראל, יצפה לפיד בתוצאות המדגם עם משפחתו.

הלו"ז של איימן עודה
הלו"ז של איימן עודה | צילום:

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה:

יו"ר הרשימה המשותפת יבלה את שעות הצהריים בחוגי בית סגורים בעירו - חיפה. אחר הצהריים ייפגש עם סטודנטים בטכניון ובשעות הערב ישתתף בכנסי בחירות באיעבלין ובשפרעם. ביממה האחרונה לפני פתיחת הקלפיות, ייקח חלק במאמצים של פעיליו לעודד עוד מצביעים. "נקרא להם להצטרף להצבעה משותפת נגד הגזענות, ובעד הסולידריות והשותפות", הדגיש עודה.

הלו"ז של משה כחלון
הלו"ז של משה כחלון | צילום:

יו"ר כולנו משה כחלון:

בשעות הצהריים סייר כחלון בקניון עזריאלי בתל אביב שם נפגש עם פעילים ומתלבטים וניסה לשכנע אותם להצביע עבור מפלגתו. לאחר מכן המשיך למפגש עם ראשי מטות ושיחה עם פעילים. בהמשך יתראיין כחלון לכלי התקשורת, ובערב ייפגש עם צעירים בבר הסרבסה בתל אביב. מחר בבוקר ימשיך בסבב הריאיונות ובצהריים יבלה מספר שעות בהמרצות טלפוניות במטה המפלגה. אחר הצהריים ובערב ייפגש בפעם האחרונה לפני פתיחת הקלפיות עם פעילים מרכזיים.

הלו"ז של אביגדור ליברמן
הלו"ז של אביגדור ליברמן | צילום:

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן:

ליברמן החל את היום בביקור במערת המכפלה בחברון עם מספר מועמדים ופעילים של מפלגתו."המחנה הלאומי האמיתי נמצא כאן", אמר שר החוץ בזמן הביקור. "כל השאר דיבורים". מחר צפוי יו"ר  מפלגת ישראל ביתנו לסייר ביישובי עוטף עזה שם הוא יתייחס לצורך, כך לדבריו, למוטט את שלטון החמאס.

הלו"ז של זהבה גלאון
הלו"ז של זהבה גלאון | צילום:

יו"ר מרצ זהבה גלאון:

גלאון החלה את הבוקר בשעה מוקדמת עם ריאיונות ושיחות "טלמרקטינג". בשעות הצהריים המאוחרות תשתתף בשבוע הבוחר באוניברסיטת חיפה, ולאחר מכן תתראיין לטלוויזיה. בערב תופיע בכלי תקשורת נוספים ותיפגש עם ראש מטה השטח ועם צוות הלשכה.

גם מחר תשכים קום למספר ריאיונות ושיחות שכנוע. בצהריים תפגש עם ראשי המטות, ולאחר מכן תשתתף בכנס פוליטי באוניברסיטה העברית. בערב תקיים מפגש "העלאת מורל" עם פעילי וראשי מטות השטח. ביום הבוחר תגיע בשעה 10:00 לקלפי ומשם תצא לסיור בקלפיות נוספות באזור המרכז.

הלו"ז של אריה דרעי
הלו"ז של אריה דרעי | צילום:

יו"ר ש"ס אריה דרעי:

יושב ראש מפלגת ש"ס אריה דרעי מפתיע ברעיון יוצא דופן יחסית ליתר המועמדים - הערב הוא צפוי לכנס מסיבת עיתונאים בהשתתפות שחקני כדורגל התומכים בו בבחירות הקרובות. במפלגה מציינים כי הדגש בימים האחרונים של ראש המפלגה הוא בביקורי הבית שהוא מקפיד לערוך כדי לשכנע מתלבטים.