יו"ר מפלגת "כולנו" משה כחלון מציג עצמו בקמפיין הבחירות כממשיך דרכו של ראש הממשלה המנוח מנחם בגין ז"ל. בסרטוני התעמולה מטעמו מופיעה דמותו, תוך שהוא מקפיד לחזור על הטענה כי אילו היה חי, בגין עצמו היה מתנער מדרך הליכוד בשנים האחרונות. אמש (ראשון) זכה כחלון לתגובה מהאיש שהכיר טוב יותר מכולם את מנהיג הליכוד, בנו, השר לשעבר בני בגין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך עצרת הימין שהתקיימה בכיכר רבין בתל אביב, אמר בגין, המתמודד מטעם הליכוד לכנסת כי "הכרתי את מנחם בגין. אני מכיר את מנחם בגין טוב יותר מכל אדם חי. אבל אף פעם אינני מתיימר לדבר בשמו, מעולם לא התיימרתי לדעת מה היה אומר היום, אבל יש אחרים, המעמידים פנים כאילו הם דובריו עליי אדמות".

"אחד מהם, משה כחלון, עושה כל מאמץ למשוך קולות מן הימין ואח״כ, עם קולות הימין האלה, אם יתאפשר לו, הוא יצטרף לממשלת השמאל", תקף בנו של ראש הממשלה לשעבר. "אל תתפתו, אל תיכנסו למלכודת הדבש הזו, ובלשון הפרסומות של פעם - היזהרו מחיקויים״.

כחלון. דורש את האוצר (צילום: פלאש 90 בן קלמר, חדשות)
ממשיך הדרך? כחלון | צילום: פלאש 90 בן קלמר, חדשות

לפני כשבוע, ביום השנה ה-23 למותו של בגין, כתב כחלון בעמוד הפייסבוק שלו כי "אם בגין היה חי הוא היה מתבייש. באובדן הדרך, בוויתור על הדרך החברתית שרואה אנשים, בשימוש הציני בעובדים, באובדן הממלכתיות. ליכודניק אמיתי הוא קודם כל חברתי".