הצטרפתם כבר לקבוצת הווייבר?
הצטרפו לקבוצה החדשה | צילום:

מה קורה כשמצרפים פוליטיקאים מימין ומשמאל לקבוצת צ'אט אחת - חודשים ספורים לפני הבחירות? פרויקט מיוחד של חדשות 2 Online מאפשר לנבחרי הציבור, ואלה שרוצים להיות, לומר את כל מה שהם חושבים על הנושאים הבוערים - ללא מחסומים ועם הרבה עקיצות הדדיות. כך תוכלו לצפות במה שיש לחברי הכנסת לומר בזמן אמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קבוצת הצ'אט, שנפתחה לפני מספר שבועות בחדשות 2 Online, מאפשרת לחברי הכנסת ולמועמדים במפלגות השונות להתבטא בחופשיות וללא התיווך של דוברים ויחצ"נים. כעת ניתן לצפות בחילופי הדברים בין הפוליטיקאים בשידור חי מכל טלפון נייד - בקבוצת הצ'אט שפתחנו באפליקציית Viber.

איך עושים את זה? מורידים את האפליקציה בחנויות ה-Appstore או ה-GooglePlay. לאחר מכן נכנסים לאזור הפומבי, ומחפשים את קבוצת הצ'ט "רצים לכנסת". כך תוכלו לצפות בזמן אמת בכל מה שיש לחברי הכנסת לומר לקראת הבחירות הקרבות.

דרך נוספת לצפות בצ'ט על ידי לחיצה על הלינק הבא:

http://www.viber.com/ch2news 

והמעבר לזירה החדשה לווה בחששות של חלק מהמשתתפים, בעיקר בכל מה שנוגע לחדשנות. כך לדוגמה שמעון ריקלין שמתמודד בפריימריז בבית היהודי סרב להתקין את האפליקציה החדשה, עד שקיבל דחיפה מפריימריסט אחר - אלדד יניב שמתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה. יניב גם היה הראשון לברך אחרי שהושלמה ההתקנה.

וברכות הגיעו גם מינון מגל, מי שלא יצטרך להתמודד בפריימריז בבית היהודי אחרי שקיבל שריון מהיושב ראש נפתלי בנט. 

ובסופו של דבר, אחרי שהוא הפך לחבר מהמניין - ריקלין הצליח לצלם סרטון שבו הוא מודה לחברי הקבוצה - בסיוע צמוד של אלדד שהגיע עד לירושלים כדי לפקח מקרוב