מפלגת ש"ס, שללא ספק עברה את הטלטלה הקשה ביותר מבין המפלגות לקראת הבחירות, מנסה לשים את פרישת ישי ואת ההתפטרות שלא יצאה לפועל של היו"ר דרעי מאחוריה ולהתחיל בקמפיין הבחירות. בש"ס מנסים להגיע מעבר לקהל הבוחרים הטבעי שלהם ובסרטון חדש שפרסמה מבטיחה המפלגה לייצג את "האנשים השקופים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מקורבים להנהגת ש"ס אמרו הבוקר: "זיהו שבעוד המעמד הגבוה זוכה לייצוג וכחלון ולפיד מתקוטטים מי מייצג טוב יותר את מעמד הביניים, המפלגות שכחו שני מיליון ישראלים ו-900 אלף ילדים רעבים שאין מי שדואג להם. לכן מהיום המפלגה לא מייצגת רק דתיים ומזרחיים, אלא גם אוכלוסייה רחבה שלא מעניינת אף אחד, שהיא שקופה בעיני שאר המפלגות".

יו"ר ש"ס אריה דרעי, שחזר בו בשבוע שעבר מהתפטרותו בעקבות חשיפת הקלטות הרב עובדיה יוסף בחדשות 2, אמר הבוקר: "בזמן שכל המפלגות מתקוטטות מי ידאג למעמד הביניים, שני מיליון איש שלא מתחילים את החודש נשארים שקופים ואף אחד לא דואג להם. יש בישראל מעמד גבוה, לא צריך לדאוג להם, ויש את מעמד הביניים, שכולם דואגים להם".

"אבל, יש בישראל גם אנשים שקופים. שני מיליון אנשים מתחת לקו העוני", הבהיר דרעי. "מי דואג להם? למי איכפת מהם? את האנשים השקופים האלה אף אחד לא רואה, מתעלמים מהם בכל המפלגות. אנחנו נדאג לכל אותם אזרחים שקופים, לעוני אין צבע ולעוני אין כיפה".