"איש נדיר", אורבך (צילום: Uri Lenz/ FLASH90)
ח"כ אורי אורבך, ארכיון | צילום: Uri Lenz/ FLASH90

השר אורי אורבך מהבית היהודי הודיע היום (ראשון) כי הוא מתכוון להקדיש את הזמן הקרוב לטיפול דחוף בבריאותו. "תודה על תפילותיכם ודאגתכם", כתב לעוקבים אחריו בפייסבוק. "הימנעו נא מביקורים ומהפצת שמועות". גם יו"ר מפלגתו של אורבך השר נפתלי בנט פרסם הודעה שבה ביקש להתפלל לשלומו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני מספר ימים התייחס אורבך, השר לאזרחים ותיקים, לראשונה לבריאותו המידרדרת. "אני מתפנה בתקופה הקרובה לטפל בענייני הבריאות שלי באופן אינטנסיבי יותר, כדי שאוכל בקרוב לשוב בבריאות שלמה בעזרת השם לעבודתי בכנסת ובממשלה", כתב הח"כ הנמרץ.

591690
הפוסט שהעלה אורבך, היום | צילום:

הוא הוסיף כי "מוטב לעשות הפוגה הכרחית זו דווקא בתקופה שבה הכנסת והממשלה פועלות בעצימות נמוכה. אני מקווה לשוב בהקדם בכוחות מחודשים לעשייה הציבורית ומאחל לרשימתנו המצוינת הצלחה בבחירות הכלליות. בעזרת ה' נעשה ונצליח".

מלשכת אורבך נמסר כי "הוא אושפז לפני כשבועיים להמשך טיפול במחלה המטולוגית שממנה סבל. בשבת חלה הידרדרות לא צפויה. חל שיפור במצבו, אך טרם יצא מכלל סכנה".

591704
בנט קורא להתפלל | צילום:

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט לא נשאר אדיש לדבריו של אורבך וביקש מעוקביו הרבים להתפלל לשלומו. "חברי האהוב והיקר לי כאח, השר אורי אורבך, זקוק לתפילות של כולנו לרפואתו. אנא, עם ישראל כולו, שאו תפילה כל אחד בדרכו, ובקשו רפואה שלמה לאורי", כתב השר, שהוסיף את שיר המעלות לפוסט.