חברי "כולנו" מסיירים בשוק בחדרה
כחלון בסיור בחדרה | צילום:

יושב ראש מפלגת כולנו משה כחלון סייר היום (שישי) בשוק בחדרה ותקף בחריפות את יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט, שטען כי מי שמצביע לכחלון מצביע לשמאל. "זה שאני לא תימהוני כמוך ואני לא מנוער הגבעות לא אומר שאני לא איש המחנה הלאומי", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשאני הייתי במחנה הלאומי אתה לא ידעת מה זה בכלל", הוסיף כחלון. "עד היום רק דיברת וקשקשת, אולי סוף סוף תעשה משהו ותנסה להידמות לאנשים שייצגו את המחנה הלאומי, שהיו מתביישים לראות שאחד כמוך הוא הכפיל שלהם. כשר כלכלה, במשך שנתיים ישבת וקשקשת ולא עשית שום דבר למעט הצהרות שווא ריקות מתוכן".

במהלך הסיור שערך ביחד עם מספר 2 במפלגה, יואב גלנט, מתח כחלון ביקורת על מדיניות הממשלה בתחום הכלכלי-חברתי. "איך מחירי הדירות עלו ב-17%? איך יוקר המחייה טיפס לאן שטיפס?", שאל. "אף אחד בממשלה לא נותן נתונים אמיתיים, כולם משקרים כל היום. תגידו את האמת - נכשלתם, תפנו את המקום שלכם".

בנט. שר הביטחון הבא? (צילום: פלאש 90, חדשות)
"לא מתאים לך". בנט | צילום: פלאש 90, חדשות

בתגובה לדברים פרסם בנט פוסט בעמוד הפייסבוק שלו ובו שב על טענתו כי כחלון "ממליך את ציפי ובוז'י". "משה, כרגע תקפת אותי בחריפות באופן אישי", כתב. "לא מתאים לך, אני מכבד אותך, הוויכוח בינינו אינו אישי אלא מהותי".

"שנינו חברתיים, אבל הציבור רוצה גם חברתי וגם לאומי", הוסיף בנט. "הציבור מחפש ימין חברתי, לא שמאל חברתי. אני לא כועס על מה שכתבת עליי, אבל דבר אחד אני מבקש ממך: אני קורא לך להודיע מידית שלא תתמוך בשום אופן במועמד השמאל לראשות הממשלה".