רגע לפני סיום הופעתו, מול אולם מפוצץ שכלל למעלה מ-6,000 צופים שהגיעו לצפות במופע "נשף רוק 4" בגני התערוכה בתל אביב, פתח הזמר אביב גפן במתקפה חזיתית נגד ראש הממשלה נתניהו. "נתניהו מכר אתכם", קרא הזמר, "צריך להעיף אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד של רותם גרוס, ניתן לראות כי רגע לפני הצעקה המפורסמת בשיר "עכשיו מעונן", הופיעו על גבי המסכים תמונותיהם של ראשי מפלגות הימין - ליברמן בנט ונתניהו, כשמיד נמתח על התמונות איקס. גפן תקף את נתניהו בחריפות יוצאת דופן כשהאלפים מוחאים כפיים ומצטרפים לקריאות נגד ראש הממשלה.

"נתניהו מכר את עם ישראל, נתניהו לא שם עליכם. נתניהו חיבל ביחסים עם אמריקה, אנחנו בבידוד מושלם, הוא שם חצי מישראל מתחת לקו העוני, הוא לא השאיר תקווה לכם, לסטודנטים, ליצור חיים נורמליים פה בישראל", קרא הזמר.

נתניהו. יזומן לחקירות נוספות? (צילום: רויטרס)
במוקד הביקורת, נתניהו | צילום: רויטרס

גפן, המזוהה עם החלק השמאלי של המפה הפוליטית, המשיך בדבריו והביע תקווה כי תוצאות הבחירות הקרובות יביאו להחלפת ראש הממשלה. "בשמי ובשמכם אני מקווה... צריך בהליך דמוקרטי, בבחירות, להעיף את ביבי קיבינימט", אמר הזמר והמשיך בשירו: "רוצים שינוי?! רוצים שינוי? אנחנו דור מזויין...".

ח״כ אלכס מילר (ישראל ביתנו), לא נשאר אדיש לדברים של גפן וטען: "בושה וחרפה שהאמן-יחצ"ן אביב גפן מנצל את הבמה הניתנת לו כזמר כדי לערוך מופע יח"צנות לקהל כנגד מפלגות הימין. בזמן שגפן עסוק בהכפשות עלובות ורדודות, שמורכבות בעיקר מבורות ושנאה, שר החוץ עושה ימים כלילות עבור עתיד מדינת ישראל, במגוון רחב של תפקידים בכירים".