שובו של ההיפסטר: אם הספקתם להתגעגע לשר הכלכלה נפתלי בנט כתל אביבי מזוקן וחששני - הוא חזר, אבל הפעם הוא כבר לא מתנצל. בסרטון חדש של הבית היהודי מגיע בנט ההיפסטר לטיפול פסיכולוגי יחד עם הכלב האופנתי שלו, כדי לטפל בבעיית ההתנצלות, ואפילו עושה חיקוי ליו"ר המחנה הציוני, יצחק הרצוג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כבר בפתיחת הסרטון מפגין בנט ההיפסטר את יכולת העמידה שלו גם אל מול ינון מגל שנוזף בו במעלית. הוא ממשיך ומסרב להתנצל גם בפני בפסיכולוג על כך שהוא נותן לכלב לשתות מתוך הכוס, ולא מוכן להגיד סליחה גם למראה התמונות הקשות שגרמו לו לבקש מחילה בסרטון הקודם.על הדרך הוא גם זורק עקיצה לזהבה גלאון "מטופלת אחרת", אצל אותו הפסיכולוג.

אך למרות הטיפול המוצלח, בסוף ההתנצלות חוזרת ומתפרצת מתוכו ללא מעצורים. "אתה חוזר כל הזמן אחורה, כבר 20 שנה זה ככה", אומר לו הפסיכולוג. בנט התל אביבי יוצא מהטיפול חפוי ראש רק בשביל לפגוש בבנט האמתי שמזהה את כוכב הסרטון ומרגיע אותו "לפעמים זה דווקא טוב להתנצל".

הבית היהודי לא חוסכים בסטריאוטפים שמאלניים גם בסרטון הזה, אך אחד מרגעי השיא מגיע דווקא בסופו של הקטע בשלב הפספוסים, בחיקוי ליו"ר המחנה הציוני, יצחק הרצוג.