זמן קצר לפני פרסום דוח מבקר המדינה בעניין ההוצאות במעון ראש הממשלה, עלה אתמול (ראשון) לרשת סרטון המתעד ביקור של מעצב הפנים מושיק גלאמין במקום, תוך שהוא סוקר, בליווי אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, את המפגעים הרבים ותנאי המחייה הבעייתים, לכאורה. הבוקר מתייחס גלאמין לסרטון שעורר עניין רב ולא מעט תגובות ציניות, וחושף פרטים חדשים על הפקתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר איש הטלוויזיה לשעבר, שנודע בין היתר בזכות תכנית עיצוב פנים שאותה הגיש, כי הגיע למעון בירושלים בתיווך של לא אחר מבנם של בני הזוג נתניהו. "הגעתי לבית ראש הממשלה דרך יאיר נתניהו ואז לשרה", הוא אומר. "הרעיון לסיור היה שלי לחלוטין".

גלאמין מדגיש כי הוא עומד מאחורי מימון הסרטון, ובכך הודף טענות שהופנו לעבר משפחת נתניהו. "אף אחד לא שילם לי אגורה. שרה נתניהו הסכימה שניכנס לבית ראש הממשלה ברחוב בלפור ואני אצלם שם. אני לקחתי את היוזמה והפקת את זה בעצמי ולעצמי. אף אחד לא התערב בעריכת הסרטון או התערב בצורה אחרת".

גלאמין ונתניהו בסרטון (צילום: חדשות 2)
גלאמין ונתניהו, בסרטון | צילום: חדשות 2

הסטייליסטית סנדרה רינגלר המיודדת גם עם שרה נתניהו וגם עם מושיק גלאמין, אומרת בשיחה עם חדשות 2 Online כי ידעה מראש על הרעיון, אך מכחישה את השמועות לפיהן היא זו שיזמה את צילום הסרטון או חיברה בין השניים. "אני באמת מיודדת עם שני הצדדים, אבל במקרה הזה לא אני חיברתי ביניהם, אני לא יודעת מי אחראי לכך", סיפרה היום.

בסביבת ראש הממשלה התייחסו גם הם לקטע הוידאו שהפך לויראלי ואמרו כי "מדובר ברעיון של משפחת נתניהו וככל הנראה של חבר משותף של גלאמין. זה לא חשוב מי הגה את הרעיון, חשוב מי מימן אותו".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv