יומיים לפני חשיפת דוח מבקר המדינה על הוצאות מעון ראש הממשלה, עלה הערב (שני) סרטון לרשת שבו נראים בני הזוג נתניהו כשהם מארחים בביתם את המעצב ומנחה הטלוויזיה מושיק גלאמין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שיחה קצרה עם ראש הממשלה נתניהו ותמונת סלפי משותפת, עבר גלאמין לידיה של רעיית ראש הממשלה וזכה לסיור פרטי בהדרכתה במעון ראש הממשלה. גלאמין נתן לגברת נתניהו מספר טיפים לשדרוג הבית, כפי שהוא נוהג לעשות בתכנית הטלוויזיה שלו.

לפתע צד את עינו של גלאמין אחד הווילונות בבית. "מה זה?", הוא רטן. שרה נתניהו הגיבה בחיוך: "נכון, וואו, הוא נראה כמו איזה סוג של עובש". גלאמין תהה: "איך לא מתקשרים ואומרים 'חבר'ה להחליף וילון בשבוע הבא, להחליף ידיות לדלתות השבורות, לתקן את הרטיבות פה'?". אלא שנתניהו השיבה לו: "אין מצב". לאחר מכן, היא טרחה להביע את הפתעתה מהממצאים: "אני פשוט המומה שאני עכשיו רואה את זה, כי לרוב זה ככה מוסתר".

בין לבין, הוא קיבל הצצה לחדרי האורחים, לפינת האוכל ואף לספר האורחים - שם כתבו כל מנהיגי העולם שביקרו במעון הרשמי בירושלים. ביניהם, גם נשיא ארה"ב ברק אובמה שנמצא בתקופה האחרונה בעימות חזיתי מול נתניהו.

למרות העיתוי שבו עלה הסרטון, כאמור יומיים לפני פרסום הדוח על הוצאות מעון ראש הממשלה, מושיק גלאמין מתעקש בשיחה עם חדשות 2 Online כי ביקורו במעון הרשמי היה יוזמה פרטית שלו לחלוטין וכי בני הזוג נתניהו כלל לא הזמינו אותו לבקר בביתם. "אף אחד לא שילם לי אגורה", טען מושיק גלאמין. "שרה הסכימה שניכנס ונצלם, ואני לקחתי את היוזמה והפקתי את זה בעצמי לעצמי. אף אחד לא נגע בעריכת הסרטון ואף אחד לא התערב לי בכלום. גורמים בבית ביקשו לראות אבל לא נתתי. הסרטון לא מתוסרט, הכל מאוד מאוד אמיתי".

את הסרטון המלא אפשר לראות בעמוד הפייסבוק "מושיק גלאמין - עיצוב וייעוץ".