ימים ספורים לפני הבחירות ולאחר סערת דוח מבקר המדינה שמתח ביקורת על ההוצאות במעונם - בחרו בני הזוג נתניהו להעניק ריאיון משותף ויוצא דופן דווקא לתכנית "הנבחרים" בערוץ 24.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשיחה עם עודד מנשה שתשודר במלואה ביום שישי הקרוב, הם דיברו על תחנות דרך מוזיקליות בחייהם, ולא נמנעו מלדבר על התחושות שלהם ושל ילדיהם, אל מול מה שהם מכנים "מסע הכפשות האישי" שמתנהל נגדם בתקשורת.

לדברי הגב' נתניהו, "לפעמים כשאנחנו יושבים עם הילדים שלנו...הם לא יצטרכו לשמוע על ההכפשות של אמא ואבא שלהם כי אני חושבת שזה קצת אכזרי לילדים לגדול, כמעט מרגע ינקותם וילדותם, עם סיפורים שקריים, כל כך קשים ומעוותים על ההורים שלהם".

"אני חושבת שזה קשה לכל ילד. כל אימא ואבא בעולם הם האנשים הכי חשובים בחיים של הילד, של הילדים שלהם וזה קשה, קשה לילדים לגדול עם זה", היא אומרת בריאיון הזוגי, כשראש הממשלה לצידה.

"שיניחו לנו, בעיקר התקשורת, כי העם שלנו הוא הרבה יותר בוגר והוא... אני חושבת שחלקים נרחבים בו מדברים על זה שגם להם כבר קשה עם זה. אבל זה באמת דבר שגם צריך לזכור, שיש משפחה מסביב, שיש ילדים", מוסיפה רעיית ראש הממשלה. בשלב זה מזכיר נתניהו כי יש לזכור שמדובר ב"בני אדם".