קטע מיומנה של הרבנית שנחשף
קטע מיומנה של הרבנית שנחשף | צילום:

הטלנובלה בש"ס מסרבת להסתיים: כחודשיים לאחר שנחשפה הקלטת ובה נשמע הרב עובדיה יוסף אומר דברים קשים על יושב ראש המפלגה אריה דרעי, נחשפו היום (רביעי) חלקים מהיומן שניהלה הרבנית יהודית יוסף - רעייתו של בן הרב, משה יוסף, שהתגוררה יחד עמו בבית אביו במשך שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביומן מתארת יוסף, שנחשבת לאחת הנשים החזקות במפלגה, את היחסים עם בני משפחת הרב מראות עיניה. "במשך חמש וחצי השנים שבהן אני גרה בבית חמי, לא כתבתי שום דבר על חיי היות ולא האמנתי בזה", כתבה הרבנית. "אך מיום ליום שהחיים נעשו יותר מדי מתוקשרים ונעשים דברים שיותר קשורים לבעלי ולי, החלטתי במפתיע לכתוב את העובר עליי במשך חיי".

כתבה על היחסים עם בת הרב יוסף
כתבה על היחסים עם בת הרב יוסף | צילום:

"החלטתי לכתוב בגלל שמהיום אין אני רוצה לשכוח שום דבר בחיי וזאת תבינו בהמשך הזמן", המשיכה. "כל הזמן מאז שאני ובעלי גרים פה חיפשנו את השלום. בשנה הראשונה היה לא 'הכי הכי' מצד המשפחה וזאת הבנתי מאוד".

"עדינה היסטרית? מצדי שכולם יקפצו"

לאחר אותה 'הקדמה' כללית, מתארת הרבנית יוסף שיחה שערכה עם גיסתה, בתו של הרב יוסף עדינה בר שלום: "עדינה מתקשרת ומבקשת לדבר עם אביה. עניתי לה שאביה בדיוק יוצא לסנדקאות והיא ביקשה ממני למסור לאביה שהיא לא דיברה עם עיתונאים. אמרתי לה שאביה לא יודע בכלל על כזה דבר ואפילו הוא לא יבין במה מדובר".

יהודית יוסף (צילום: חדשות 2)
הרבנית יהודית יוסף. ארכיון | צילום: חדשות 2כעבור שעה, התקשר לבית הרב בנצי בר שלום, בנה של עדינה: "הוא אמר שאמא שלו היסטרית. באותו רגע תפסתי את עצמי ואמרתי בתוך לבי: 'יהודית, הפעם לא תוותרי. אל תתני שידרכו עלייך, תעני להם ואל תתנצלי'. התנפלתי על בנצי ואמרתי לו שהפעם אני לא מתכוונת להתנצל ולהצדיק את עצמי. אמרתי להם שכולם יקפצו לי ומצדי שינגבו את ה... עם הלשון. לא שמתי לב איך אני מדברת אבל פשוט קיבלתי אומץ מספיק עם יהודית שמתנצלת ובוכה ולוקחת ללב".