דוח המבקר על הוצאות מעון ראש הממשלה יפורסם רק מאוחר יותר היום (שלישי), אבל כבר עכשיו צצים בזה אחר זה קמפיינים שונים נגד הזוג נתניהו - בניסיון לנצל את המומנטום שנוצר להם. בארגון V15 למשל, שקורא להחליף את השלטון בישראל, הגיעו הבוקר למעון ראש הממשלה עם משאית המשמשת להעברת דירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על המשאית התנוסס השלט "ניצחון 2015 ובניו - שירותי פינוי והובלה למען עתיד ישראל". פעילי הארגון שהיו לבושים בבגדי פועלים העמיסו ארגזי קרטון על המשאית והסבירו כי הם עוזרים לנתניהו לפנות את מעונו לקראת סיום כהונתו כראש ממשלה.

לא תמכו במפלגה אחת, פעילי הארגון
"זהירות, זה שביר". פעילי V15, היום | צילום:

"זהירות, זה שביר", אמר אחד הפעילים לחברו, "יש פה שש שנים של סבל. לאט לאט, שלא יישבר". פעיל אחר קרא: "נארוז את כל שנאת החינם ונעיף את נתניהו לאזרחות, מבית ראש הממשלה - לקיסריה".

צעירי המחנה הציוני שצפו גם הם בסרטון הוויראלי של שרה נתניהו ומושיק גלאמין הגיבו בסרטון משלהם: "השבוע אזרחי ישראל נחשפו למראות קשים של מצוקת הדיור בבית זוג צעיר מאזור ירושלים... וקיסריה", נכתב בתחילת הסרטון. "אנחנו, צעירי המחנה הציוני, לא יכולנו להישאר אדישים אל מול הסבל והיגון ואל מול תמונת שטיח עם חור. החלטנו לעזור".

מעתה ואילך תועדו צעירי המחנה הציוני כשהם מבקשים נדבות מהעוברים והשבים, למען בני הזוג נתניהו. "הם גרים בדיור ציבורי והבית שלהם פשוט מתפורר", הסבירה פעילה לאזרח אחד. "רק 5.4 מיליון שקלים בשנה זה לא מספיק בשביל בית, גברת", קרא פעיל אחר. "היא זקוקה לשטיח חדש, תתרום למשפחה, תפתח את הלב שלך", התחננו הפעילים לאזרח שנקרה בדרכם.

בנוסף, הושק קמפיין "הרוב החדש" של ישראל, מאחוריו עומדים פעילי ציבור ואנשי אסטרטגיה בראשות איל ארד. בסרטון שהופץ ברשת, נראים בני זוג מראשון לציון שמשוחחים ביניהם אחרי צפייה במהדורת החדשות.

"נשבר לי מהממשלה והפוליטיקאים", אמרה האישה, "הם דואגים רק לעצמם ולא לציבור". "אבל טלי, ככה זה תמיד היה וככה זה תמיד יהיה", השיב לה בעלה. אלא שהיא טענה: "אתה טועה. ביבי שש שנים בשלטון בזכות הקולות שלנו, ובכל זאת לא אכפת לו. ביבי דואג רק לעצמו, לא לנו".