בליכוד החליטו להחריף את הטון בקמפיין לבחירות 2015 ולפרסם הערב (שבת) סרטון חדש ובו שחקנים המגלמים את פעילי ארגון המדינה האסלמית כשהם בדרכם לירושלים. בסרטון הם נראים כשהם נעצרים ליד מכונית שבה תושב ישראלי ושואלים אותו כיצד להגיע לבירה. הוא בתגובה אומר להם לפנות שמאלה. בתגובה תקף ראש השב"כ לשעבר את ראש הממשלה נתניהו ישירות: "הוא שחרר מעל אלף מחבלים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במחנה הציוני לא נשארו גם הם אדישים למסר התקיף נגדם וטענו כי "נתניהו חי בסרט אם הוא חושב ששכחנו את הכישלון הקולוסאלי שלו בתחום הביטחון. הוא שחרר מעל לאלף מחבלים עם דם על הידיים, חיזק את החמאס, איראן הפכה במשמרת שלו למדינת סף גרעינית והביטחון האישי של אזרחי נפגע מדי יום".

עוד הוסיפו במחנה הציוני כי "יש סרטים שאין שום סיבה לעשות להם סרט המשך, הקדנציה של נתניהו היא בהחלט דוגמה טובה לזה".

יובל דיסקין (צילום: רויטרס, חדשות)
ראש השב"כ לשעבר עובר למתקפה | צילום: רויטרס, חדשות

גם ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין התייחס לסרטון מעורר המחלוקת כשכתב בעמוד הפייסבוק שלו כי "השמאל יכניס את דאע"ש לישראל אמר נתניהו. האיש ששחרר את שיח' אחמד יאסין ב-1997 ובנה מחדש את החמאס. האיש ששחרר מעל לאלף מחבלים שחלקם כבר חזרו לבצע פיגועים בתקופותיו כראש ממשלה".

עוד הוסיף דיסקין כי "האיש ששחרר מחבלים על מנת לא להקפיא התנחלויות בעסקה עם הבית היהודי, האיש שנגרר למלחמה הארוכה ביותר מאז מלחמת השחרור כנגד ארגון טרור, האיש שאיים על איראן ולא מסוגל להכריע ארגון טרור בעזה. ביביטחון? איביטחון...את הבושה הוא איבד. זה בטוח".