סירב לשריון - ונשאר במקומו. דיכטר (צילום: חדשות 2)
סירב לשריון - ונשאר במקומו. דיכטר | צילום: חדשות 2

דיכטר סירב למקום משוריין בליכוד: בעוד מאבקה של ח"כ ציפי חוטובלי מול ראש השב"כ לשעבר אבי דיכטר על מקום בכנסת הבאה נמשך, נודע לחדשות 2 Online  כי ביממה האחרונה הוצע לדיכטר המקום ה-11 המשוריין ברשימת הליכוד, המיועד לשיבוץ שיבצע ראש הממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דיכטר, שדורג במקום ה-20 ברשימה, אמר לבכירים בליכוד כי הוא לא מעוניין להיות משוריין. "התמודדתי בפריימריז ואני לא מתכוון להיכנס לכנסת על בסיס שריון", ציין.

ובתוך כך - ח"כ חוטובלי, שהפסידה ב-55 קולות מקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת אחרי הבדיקה החוזרת, לא מתכוונת לוותר. "לא יכול להיות שאחרי יומיים התוצאות משתנות", אומרים מקורביה. "נבקש לפתוח את כל הפרוטוקולים מהקלפיות". לאחר הספירה החוזרת, נותרה חוטובלי במקום ה-26 שנחשב לא ריאלי על פי כל הסקרים.

חוטובלי תשוריין? "לא אסרב אם יציעו לי"

חוטובלי משוכנעת כי היא הייתה צריכה לזכות במקום ה-20 ולא דיכטר. בריאיון לגלי צה"ל הבוקר אמרה: "במסגרת עבודת הבדיקה שאנחנו עורכים כרגע, כבר עכשיו יש פער של 200 קולות לטובתי. נפלו אין ספור טעויות במערך הזה מכיוון שהתוצאות הועתקו בשעת לילה מאוחרת, והדברים עוד יכולים להשתנות".

האזינו לקטע מתוך הפרק החדש (צילום: פלאש 90, חדשות)
מנהלת מאבק להיכנס לכנסת. ח"כ חוטובלי | צילום: פלאש 90, חדשות

לדבריה, אם נתניהו יציע לה את המקום ה-11 ברשימה, מקום שהוא שריון של ראש הממשלה, היא לא תסרב. "אין יצוג מכובד של נשים ב-20 המקומות הראשונים וראוי שאישה תשורין למקום הזה, אבל אני לא יושבת ומחכה שראש הממשלה ישריין אותי".