נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו אינו מסתפק רק בהתחככות עם מנהיגי העולם במהלך ביקורו בארה"ב, לאחר שאמש השתתף באירוע שהתקיים בביתו של המפיק הישראלי ארנון מילצ'ן בהוליווד, ונפגש עם כוכבי קולנוע ובכירים בתעשיית הבידור האמריקנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין היתר השתתפו באירוע השחקנים ליאנרדו דיקפריו, קיאנו ריבס, ג'יימס קאן, וקייט הדסון והזמרת ברברה סטרייסנד. במסגרת המסיבה הפרטית פנה ראש הממשלה לשחקנים ואנשי תעשיית הקולנוע: "אני רוצה שתבואו לישראל לראות את הדברים במו עיניכם לגבש דעות בעצמכם - ללא תיווך - ואז אני רוצה שתפיקו סרט על מה שראיתם. אני רוצה שתפיקו סרטים על ישראל כפי שראיתם אותה בעצמכם".

 

בני משפחת נתניהו (צילום: אבי אוחיון לע"מ)
בני משפחת נתניהו | צילום: אבי אוחיון לע"מ

כחלק מביקורו של נתניהו בארה"ב, הגיע אתמול ראש הממשלה לאולפני "פרמאונט" הנודעים בלוס אנג'לס על מנת לצפות בפרמיירה לסרט "ישראל: הסיור המלכותי". הסרט שאורכו כשעה ושצפוי להיות מופץ החל ממחר ברחבי ארה"ב, נועד לקדם את התיירות לישראל בעזרתו של מדריך תיירים מפורסם - ראש הממשלה בכבודו ובעצמו.

ראש הממשלה וברברה סטרייסנד (צילום: אבי אוחיון לע"מ)
ראש הממשלה וברברה סטרייסנד | צילום: אבי אוחיון לע"מ
נתניהו עם קיאנו ריבס (צילום: אבי אוחיון לע"מ)
נתניהו עם קיאנו ריבס | צילום: אבי אוחיון לע"מ

בסרט נראה נתניהו יחד עם עורך התיירות והטיולים של רשת סי.בי.אס, פיטר גרינברג, מסייר בכל רחבי הארץ - תוך שהוא עושה שימוש בשלל אמצעי תחבורה שונים: טס בהליקופטר מעל ירושלים ואתר מצדה שליד ים המלח, משייט בסירה ברפטינג בנהר הירדן ורוכב על אופניים בחוף תל אביב. חוץ מלבלות, נתניהו וגרינברג גם דנים בסרט על המצב באזור ועל שיחות השלום עם הפלסטינים.