מה אמרה קרלה לשרה? (צילום: חדשות 2)
שרה וקרלה. מכתב על שליט | צילום: חדשות 2

מה אמרה קרלה לשרה? אשתו של נשיא צרפת, קרלה ברוני, שלחה היום מכתב לאשת ראש הממשלה בנימין נתניהו שרה נתניהו ובו הדגישה כי צרפת ממשיכה לעשות כל שביכולתה על מנת להביא לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט. "כמוך, גם אני מייחלת בכל ליבי לכך שסיום הפרשה יגיע בקרוב מאוד", כתבה ברוני לאשת ראש הממשלה.

מכתבה של ברוני בא בתגובה למכתב ששלחה נתניהו לאשת נשיא צרפת. "תודה על מכתבך בנושא גלעד שליט, כתבה ברוני בפתח המכתב. "כמוך, גם אני מזועזעת עמוקות ממה שעובר על החייל הצעיר, המחזיק גם באזרחות צרפתית. גלעד מוחזק בשבי בעזה כבר חמש שנים ונמנע ממנו כל קשר עם העולם החיצון. המאמצים שהשקיעו כל הגורמים כדי להביא לשחרורו, וביניהם כמובן גם צרפת - טרם הניבו תוצאות".

רה"מ לממשלת צרפת: המשיכו לסייע לשחרור שליט

"כידוע לך, אנו שומרים על תקשורת סדירה עם הוריו של גלעד, נועם ואביבה", הוסיפה אשתו של נשיא צרפת. "בעלי שוחח איתם מספר פעמים, ועוזריו עומדים איתם בקשר רציף. ברצוני שתדעי כי צרפת עושה הכל כדי לשים קץ לסבלו של גלעד, תוך שיתוף פעולה הדוק עם השלטונות בישראל".

המכתב הועבר במהלך פגישתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החוץ הצרפתי, אלן ז'ופה. נתניהו קרא לצרפת במהלך הפגישה להמשיך ולפעול למען שחרורו של החייל גלעד שליט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק