אתמול (ראשון) הותקף ח"כ עמיר פרץ על ידי חבר פרלמנט מרוקני, במהלך כינוס הפרלמנט למען מדינות הים התיכון וארגון הסחר העולמי שמתקיים במרוקו. בריאיון לחדשות 2 מגיב היום ח"כ פרץ לתקרית שאף תועדה והופצה בכלי התקשורת, בה כינה אותו חבר הפרלמנט "פושע מלחמה". "אני שמרתי על קור רוח ולא הסכמתי להיגרר", הוא אומר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"תוך כדי הדיונים באחת ההפסקות, חבר סיעה מאוד קטנה וקיצונית מהפרלמנט המרוקני, הסתער לעברי עם שלטים מוכנים מראש ועם קריאות מאוד קשות באשר למצב שלנו מול הפלסטינים וכמובן בניסיון לגרור אותנו לעימות", מספר הח"כ. 

"אני רוצה להדגיש, בתקשורת הערבית הופיעה הידיעה כאילו עזבנו את האירוע לאחר התקרית, אך לידיעה אין שום בסיס. לא רק שלא עזבנו, אלא נשארנו באירוע, המשכנו להיות חלק מהדיונים וברגעים האלה אני עדיין נמצא במרוקו עם כל החברים שמקיפים אותנו".עוד הוסיף ח"כ פרץ כי לאחר התקרית, קיבלה המשלחת הישראלית דווקא תמיכה מכל הנוכחים במקום. "התגובות של הממסד המרוקני ושל כל הנוכחים באולם היו יוצאות מן הכלל", סיפר. "זכינו לגיבוי מלא מכל הנוכחים וגם המשלחת הפלסטינית לא הזדהתה עם האירוע ולא הסכימה לתת גיבוי לאותם קיצונים. אפילו האדם הבכיר ביותר שהיה באולם מטעם המרוקנים עלה על הבמה והדגיש כי אנחנו מקובלים שם, ושמדובר בסיעה קטנה שאינה מייצגת את המרוקנים".