ח"כ אורן חזן גרם לגבות רבות להתרומם היום (שני), כשבמהלך קבלת הפנים החגיגית לנשיא טראמפ בנתב"ג משך הח"כ את נשיא ארה"ב לתמונת "סלפי". למרות הביקורת וטענות כי מדובר במעשה לא מכובד, מבהיר הח"כ כי הוא לא מתחרט. "אנשים התרגשו ואמרו 'איך לא עשינו את זה גם, צריכים ללמוד ממך'", הוא אמר בריאיון לחדשות 2 Online זמן קצר לאחר האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"אני חושב שגם הוא התרגש", אומר חזן. "הוא גילה סבלנות. נתקע לי הפלאפון ולא נפתחה המצלמה אז כיביתי והדלקתי אותה שוב והוא חיכה בסבלנות. מה שאני עברתי בשביל הסלפי הזה. אני ביקשתי יפה, סיפרתי לו בהתחלה שאומרים שאני טראמפ הישראלי והוא אמר שצריך עוד כמונו. ואז שאלתי אותו אם אפשר סלפי והוא אמר בשמחה".

"ביקשתי ממנו סלפי והוא ענה שבכיף"
"ביקשתי ממנו סלפי והוא ענה שבכיף" | צילום:

למרות שיתוף הפעולה מצידו של טראמפ, נראה כי ראש הממשלה נתניהו לא היה מרוצה ואף ניסה להוריד את ידו של חזן שאחזה בטלפון. "ראש הממשלה פחות אהב את הרעיון", אומר חזן. "אבל אני אתמודד עם ההשלכות, כמובן עם חיוך על הפנים".

ממשרד החוץ נמסר בתגובה: "משרד החוץ הזמין לאירוע את 'סגל א' בלבד, היינו הצמרת הבכירה של מדינת ישראל. לצערנו, מספר אנשים שלא נכללו ברשימת הסגל הבכיר 'התגנבו' לשורת לוחצי הידיים וחרף הפצרות גורמי המקצוע של משרד החוץ מיאנו לעזוב את השורה".