זוועות מרצחי החמאס ממשיכים להתגלות: אמש (רביעי) זוהו גופותיהם של אריק פרץ ובתו רות בת ה-16, אחרי 12 יום שהוגדרו נעדרים. בתוך כך, בקיבוץ בארי שבו התחולל הטבח האכזרי שבו נרצחו לפחות 112 תושבים, איתרו הכוחות גופות של ילד כבן 5 ושל אישה. הילד אותר בתוך עליית גג, בבית שהציתו המחבלים.

הבית השרוף בקיבוץ בארי בו אותרה גופת ילד כבן 5 בעל
הבית השרוף בקיבוץ בארי שבו אותרה גופת בן ה-5 בעליית גג

המשטרה הודיעה כי 80% מגופות האזרחים שנרצחו במלחמה זוהו. אתמול נודע כי בין 732 המזוהים נמצאים גם אריק ורות – אב ונערה שהתמודדה עם ניוון שרירים ומוגבלות שכלית. האב לקח את בתו לבלות במסיבה ברעים והשניים נרצחו יחד בידי מחבלי חמאס. רות, רק בת 16, התניידה בכיסא גלגלים. קרוביה מספרים כמה אהבה לבלות עם אביה, שנהג להעביר איתה זמן איכות. כך עשה גם במסיבה, שממנה לא חזרו.

עם המטח הכבד שנורה לאזור ועם כניסת מחבלי החמאס לשטח המסיבה נותק עמם הקשר וב-12 הימים שחלפו הם הוגדרו כנעדרים. בזמן הזה קרוביהם לא איבדו תקווה וביקשו עזרה מכל מי שרק היה אפשר. לאחר שחניון רעים טוהר ממחבלים, הרכב של אריק אותר יחד עם כיסא הגלגלים של רות. השניים לא היו ברכב, שהיה מחורר מכדורי המחבלים של חמאס.

אתר המסיבה ברעים
לאחר שחניון רעים טוהר - הרכב של אריק אותר עם כיסא הגלגלים של רות לצדו

גם בקיבוץ בארי ממשיכים להתגלות ממדי הזוועה. עד כה היה ידוע שבקיבוץ הפסטורלי נטבחו 112 תושבים. אולם אתמול, עם איתור שתי גופות נוספות, המספר הנורא הזה עלה ל-114. בין הנרצחים שזוהו נמנה ילד בן 5 שזהותו עדיין לא ידועה. הילד אותר בתוך בית שהציתו המחבלים, לאחר שניסה להתחבא מפניהם בעליית גג. גם זהותה של האישה שנרצחה לא ידועה. כמעט שבועיים עברו, ואנשי זק"א וכוחות נוספים עדיין ממשיכים לעבור מבית לבית בסריקות אחר קורבנות נוספים ואחר תושבים שעדיין מוגדרים נעדרים.