ביום שישי בערב, בשעה שפורסמה רשימת המשוחררים בפעימה השנייה, עלו בישראל תהיות על טיבה. ברשימה שהעבירה קטר נכתב שמיה רגב תשוחרר אך אחיה איתי בן ה-18 לא הוזכר. איתי נחשב לילד לפי ההסכם ותחת הקריטריון של "איסור הפרדת משפחות" הוא היה אמור להשתחרר יחד עם מיה. ברשימה הוזכר גם שמה של הילה רותם שושני בת ה-13, אך אמה רעיה שושני לא שוחררה. 

בישראל טוענים היום (ראשון) שחמאס לא הפר את ההסכם בכך שלא שחרר את האח של מיה ואת אימה של הילה משום שלדבריו, עד כה "לא מצא את האם ואת האח". חמאס הציע לשחרר במקום זאת נשים מבוגרות, אבל ישראל בחרה לשחרר את הילדה ואת האחות. 

הילה רותם-שושני עם משפחתה
הילה רותם שושני בת ה-13 שוחררה, אימה רעיה נותרה בשבי

הילה רותם שושני, בת ה-13, תועדה הלילה בבית החולים שיבא מתחבקת עם דודה. היא נחטפה יחד עם אימה רעיה וחברתה אמילי הנד, שהתארחה אצלה. בסביבות השעה 11:00, רמי, אביה של הילה, עוד דיבר עם רעיה שאמרה לו שהן מסתתרות בממ"ד מפני המחבלים, לאחר מכן נותק הקשר והטלפון שלה היה כבוי.

בשלב מסוים נתקלה המשפחה בסרטון של נשים שנלקחות על עגלה לרצועה, וזיהתה שם את רעיה והילה. לעת עתה, לא ברור מדוע רעיה לא שבה עם הילה מהשבי.

מיה רגב
מיה רגב נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה הקטן - שלא שוחרר עימה

מיה רגב בת 21 מהרצליה, הייתה היחידה שפונתה לבית החולים סורוקה משום שהייתה זקוקה לטיפול רפואי דחוף. היא צפויה לעבור ניתוח במהלך היום, משום שהיא סובלת מפציעה ברגלה לאחר שנורתה ב-7 באוקטובר. מצבה בינוני ולא נשקפת סכנה לחייה. 

מיה נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה הקטן איתי, בן ה-18, וחברם עומר שם טוב שהגיע איתם למסיבה. האחים חזרו ביום שישי בערב מטיול של שלושה שבועות עם המשפחה במקסיקו ומיד המשיכו למסיבה. בבוקר 7 באוקטובר, היא התקשרה לאביה ואמרה לו "יורים עליי, יורים עליי, זהו אני מתה". בהמשך זיהתה המשפחה את איתי ואת מיה בסרטון של חמאס כשהם יחד על טנדר.