30 ימים לאחר הטבח במסיבה ברעים, הודיעה היום (ראשון) משפחתה של רות פרץ, נערה בת 17 בעלת צרכים מיוחדים שבילתה עם אביה אריק פרץ במקום - שגופתה נמצאה. ימית, בתו של אריק ואחותה של רות, סיפרה: "אבא שלי לא היה משאיר את רות לבד, ממה שאנחנו מבינים הם נהרגו ביחד למרות הפער בימים של הזיהוי".

רות פרץ ז"ל
רות פרץ ז"ל
אריק פרץ ובתו רות שנרצחו במסיבה ברעים
אריק פרץ ובתו רות שנרצחו במסיבה ברעים

גופתו של אריק פרץ זוהתה במחנה שורה 13 ימים לאחר הטבח במסיבה ברעים. עדי ראייה שהשתתפו במסיבה סיפרו שראו את אריק נושא את רות על ידיו כשהתחילה מתקפת הפתע הרצחנית של חמאס על משתתפי מסיבת נובה ליד רעים. לפני כשלושה שבועות אותרו ממצאים שהעידו על מותה. הלווייתה תיערך בשעה 21:30 בבית העלמין בצפת. 

רות, התניידה בכיסא גלגלים, קרוביה מספרים כמה אהבה לבלות עם אביה, שנהג להעביר איתה זמן איכות. כך עשה גם במסיבה, שממנה לא חזרו. עם המטח הכבד שנורה לאזור וכניסת מחבלי החמאס לשטח המסיבה נותק עמם הקשר והם הוגדרו כנעדרים במשך 12 ימים.

אריק פרץ ובנותיו רות ז"ל וימית
רות פרץ ז"ל

בזמן הזה קרוביהם לא איבדו תקווה וביקשו עזרה מהציבור. לאחר שחניון רעים טוהר ממחבלים, הרכב של אריק אותר יחד עם כיסא הגלגלים של רות. השניים לא היו ברכב, שהיה מחורר מכדורי המחבלים של חמאס. גופתו של אביה נמצאה בחלוף 12 הימים וכעת הודיעה משפחתה שגם גופתה של רות נמצאה - ככל הנראה לצד גופת אביה. 

רננה טויטו, שבעבר הייתה המחנכת של רות בבית הספר "גן אור" של אקים חיפה, כתבה לה: "רות היקרה, זכיתי ללמד אותך בכיתתנו שנתיים ולראות אותך גדלה כ-10 שנים. נערה נבונה, יודעת מה היא אוהבת ורוצה, עטופה באהבה אין סופית של אבא אריק. הגעתי לבקר אותך גם בביתך, היה ניכר כמה את אהובה. נזכרת ברצון שלך לקבל חיבוק כשאת חוששת מקול חזק כשהיה בכיתה בפתאומיות.

"אני מתארת לעצמי כמה פחדת ברגעי האימה האחרונים ולא היה מי שייתן חיבוק", הוסיפה המחנכת. "היה ברור לכולם הקשר המיוחד שיש רק לאבא אריק ולך. מאחלים לימית ולאימא אלינור, כוחות וחיזוקים לעבור את התקופה הכל כך קשה הזו. נתגעגע אליך רות".