התצפיתנית אורי מגידיש, שנחטפה מבסיס נחל עוז והוחזקה בידי חמאס יותר מ-24 ימים, פרסמה היום (שני) סרטון ראשון בעמוד הטיקטוק שלה, ובו סיפרה על מצבה מאז ששבה הביתה. אחרי יותר מחודש לאחר ששוחררה בידי כוחות צה"ל - היא מספרת: "לפני כמעט חודש חזרתי הביתה ואני קודם כל שמחה לראות את כל הסרטונים המרגשים של החטופים שחוזרים הביתה למשפחות שלהם".

 

@ori1meg

בפן יותר רציני, אני אוסיף ואגיד שאני מודה על החום שלכם, מודה שאני בבית עם סביבה תומכת ועוזרת ואין שמחה ממני לראות את העם שלנו מתחיל להשלים את החסר. עדיין, הלב שלי עם כל אלה שעדיין לא פה, אנשים טובים שעוד יחזרו! ❤️

♬ original sound - Ori

 

 

בהמשך אמרה: "אני מקווה ומאחלת לכל המשפחות שעדיין מחכות לחטופים, להתאחד ולחוות את אותם רגעים שאני חוויתי. אני מקווה שכולם יחזרו והם יחזרו בעזרת השם. אני בסדר ואני בבית עם המשפחה. נהנית ושמחה שקיבלתי את החיים שלי בחזרה".

אורי מגידיש, החיילת החטופה ששוחררה ובני משפחתה (צילום: דוברות שב"כ)
אורי מגידיש עם בני משפחתה - לאחר שחרורה משבי חמאס | צילום: דוברות שב"כ

שעה קלה לאחר שעלה לאוויר, הסרטון של אורי גרף אלפי לייקים ועשרות תגובות מחבקות. "כמה כיף לראות אותך מאושרת, שתמשיכי לחייך כל החיים", כתבה אחת הגולשות. אחרת הגיבה: "מרגשת כל כך לראות אותך ככה! שזכה לראות את כל החטופים מחייכים".

גם דובר צה"ל, תת-אלוף דניאל הגרי, שיתף את הסרטון שהעלתה אורי וכתב: "אורי היקרה, כמה טוב לראות אותך מחייכת. אנחנו מחוייבים להחזיר את החטופות והחטופים כולם. לא נעצור עד שכולם - ישובו הביתה".

 

 

"בפן יותר רציני, אני אוסיף ואגיד שאני מודה על החום שלכם, מודה שאני בבית עם סביבה תומכת ועוזרת ואין שמחה ממני לראות את העם שלנו מתחיל להשלים את החסר", כתבה אורי בתיאור הסרטון. "עדיין, הלב שלי עם כל אלה שעדיין לא פה, אנשים טובים שעוד יחזרו".

התצפיתנית אורי מגידיש חולצה משבי חמאס ב-30 באוקטובר בשעות הלילה, בפעולה קרקעית שעליה פיקדו אישית הרמטכ'"ל וראש השב"כ - פרי מאמץ מודיעיני אדיר של עובדי שב"כ וחיילים רבים. במהלך הפעולה הנועזת לא היו נפגעים לכוחותינו, ושב"כ החליט שלא לחשוף את שיטתה.

אורי מגידיש ששוחררה מעזה ביום חטיפתה (צילום: לפי חוק 27א׳ לזכויות יוצרים)
אורי מגידיש ששוחררה מעזה ביום חטיפתה | צילום: לפי חוק 27א׳ לזכויות יוצרים
אורי מגידיש ששוחררה מעזה עם משפחתה
אורי מגידיש עם משפחתה - לאחר השחרור משבי חמאס

השב"כ סיפק מידע על מקום הימצאה של מגידיש ועל כך שהיא הוחזקה לבד בשבי, ומשם הוחלט לצאת לפעולה משותפת שתוכננה ונערכה במשך ימים ארוכים, כשמרבית פרטיה לא הותרו לפרסום. גם את דבר חילוצה רצו לשמור בחשאיות, אבל עם זליגתו למעגל קרוב החליטו לפרסם אותו.

עם שחרורה מהשבי, משפחתה לא ידעה את נפשה מהתרגשות. השכנים ובני המשפחה התאספו לקראת הגעתה, ועם שובה פרצו בבכי ובקריאות שמחה. "תודה רבה לבורא עולם, תודה לחיילים שלנו, תודה שהיא בריאה ושלמה תודה רבה לכל עם ישראל, נרגשים מאוד", אמרה דודתה של אורי, סמדר. "שמחים שהיא באה, אנחנו מאוד מתרגשים. תודה לחיילים שלנו אין עליכם. אין עלייך אורי, את חזקה, את גיבורה שלנו, כל החיילים עם ישראל חי".