החללים ה-565 וה-566 של צה"ל במלחמה: הבוקר (שני) דובר צה"ל התיר לפרסום כי רס"ל עדי אלדור, בן 21 מחיפה, ורס"ל (במיל') אלון קליינמן, בן 21 מתל אביב, לוחם מילואים ביחידת מגלן שבחטיבת הקומנדו, נפלו בקרב בדרום רצועת עזה. מועד הלווייתם טרם פורסם. מדובר בחללים הראשונים במלחמה מאז יום רביעי שעבר, 7 בפברואר.

בנוסף, שני לוחמים מיחידת מגלן שבחטיבת הקומנדו נפצעו קשה בקרב בדרום רצועת עזה. חייל מילואים ממפקדת "עוצבת בני אור" (460) נפצע קשה בתאונת דרכים בדרום הארץ. החיילים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים ומשפחותיהם עודכנו.

פרופ' מיקי הלברטל, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם, מסר: "משפחת רמב"ם קיבלה הבוקר בעצב רב את הבשורה הנוראה על נפילתו בקרב של עדי אלדור ז"ל, לוחם מגלן. הידיעה על מותו של עדי ז"ל, בנו של ד"ר לירון אלדור, רופא בבית החולים רמב"ם, ונכדו של פרופ' יוסף איצקוביץ, שהיה מנהל מחלקה בכיר ברמב"ם ומאבות תחום הפוריות ותחום תאי הגזע בישראל - שוברת את ליבנו".

מהמרכז הרפואי וולפסון נמסר: "משפחת המרכז הרפואי וולפסון אבלה וכואבת את נפילתו בטרם עת של גיבור ישראל, רס"ל במיל' אלון קליינמן, בנו אהובו של פרופ' גיא קליינמן, מנהל מחלקת העיניים בביה"ח וולפסון. אלון, זיכרונו לברכה, לוחם בסיירת מגלן, נפל בקרבות העזים ב'חאן יונס כאשר לחם למען מדינת ישראל וביטחון תושביה. יהי זכרו ברוך".

"הנהלת המרכז הרפואי וולפסון, עובדי ועובדות בית החולים, חבריו וחברותיו של פרופ' קליינמן לעבודה, כולנו אבלים ביחד עימו ושולחים תנחומים למשפחת קליינמן היקרה".

מירב כפיר, מנהלת קריית החינוך קציר בעיר רחובות שבה גדל אלון קליינמן ז"ל: "כולנו בצער עמוק על נפילתו של אלון, שסיים את לימודיו כאן רק לפני שלוש שנים. אלון היה מלח הארץ. בחור מוכשר, חברותי, יפה תואר ויפה מפנים, חכם ובעל אינטליגנציה רגשית גבוהה, אהוב על כל השכבה וגם על המורים, תלמיד מצטיין ומבריק, נעים הליכות ונוסף על הכול גם כדורסלן מצטיין. הוא היה תמיד עם חיוך על הפנים. אנחנו שולחים את תנחומינו הכנים למשפחתו".