הג'יהאד האיסלאמי פרסמו היום (שני) איום על חייו של ח"כ איתמר בן גביר, ובהודעה שהוציא ארגון הטרור נכתב כי גורלו של יו"ר עוצמה יהודית יהיה "גורלו יהיה כגורלו של רחבעם זאבי". בן גביר הגיב: "לא ירתיעו אותי - צריך לכתוש אותם".

"התבטאויותיו הפליליות והחצופות של בן גביר מוכיחות את המנטליות ואת גודל הטרור הגדול המונח על חזה עמנו ועל אדמתנו הפלסטינית, שממשיכים לבטא את קיומו של הכיבוש הציוני", אמר דובר הג'יהאד האיסלאמי בגדה טארק עז א-דין על בן גביר.

"מינויו של בן גביר לשר לביטחון הפנים של הכיבוש יזרז את מותו, אינשאללה, כי כל ההקצנה והפשיעה הציונית ההולכת וגוברת נגד עמנו מוכיחה שהכיבוש מבין רק את שפת הכוח, וכן הוא לא יעזוב את אדמתנו אלא באמצעות התנגדות", הוסיף עז א-דין. "גורלו של בן גביר יהיה כשל רחבעם זאבי, שהחזיק ברעיון של גירוש כל הערבים מאדמת פלסטין".

רחבעם "גנדי" זאבי ז"ל והמרצחים (צילום: מתוך "שר על הכוונת", קשת 12)
רחבעם "גנדי" זאבי ז"ל והמרצחים | צילום: מתוך "שר על הכוונת", קשת 12

בתגובה לאיומים על חייו אמר בן גביר: "האיומים של ארגון הטרור לא ירתיעו אותי. אנחנו נחושים להחזיר את הביטחון לתושבי מדינת ישראל. הגיע הזמן להקים ממשלת ימין מלא מלא, כדי שנוכל לכתוש את הג'יהאד האיסלאמי".

איש הפלמ"ח והקצין הבכיר לשעבר רחבעם זאבי (גנדי) הפך עם השנים לפוליטיקאי חריף שעורר מחלוקות. 24 שעות אחרי שהודיע על התפטרותו מהממשלה שבה כיהן כשר התיירות - הפך לדמות הפוליטית הבכירה ביותר שנרצחה בידי ארגון טרור, כשנורה בראשו ונרצח בידי חוליית מחבלים במלון הייאט בירושלים.