אירן חושפת פרטים אישיים של ראש המוסד: יומיים לאחר מתקפת הסייבר שכוונה לאתרים הממשלתיים, קבוצת האקרים טוענת כי פרצה למחשבו האישי של ראש המוסד דדי ברנע באמצעות הטלפון הנייד הישן של אשתו. בין מסמכיו האישיים שנחשפו ברשת - תעודת זהות, כרטיס טיסה ומסמכי מס.

מדובר בתמונות חריגות שהעלו ההאקרים לרשת בניסיון להביך את ראש המוסד. בין היתר, פורסם סרטון שבו נראה ברנע יושב מול המחשב שלו, ככל הנראה בביתו וכן עלתה לרשת תמונה של ביתו במקום מגוריו במרכז הארץ. בנוסף, נראה מכתב אזהרה, לטענתם, ממס הכנסה שנשלח לאשתו. 

נראה כי קבוצת ההאקרים ניסתו לפרוץ לספרייה העירונית בעיר מגוריו של ברנע - וכך ייתכן שנסללה הדרך אל מחשבו האישי. ייתכן שההאקרים האלה, כנראה שלוחיהם של איראן, פעלו כדי להגיע אל מחשבו האישי ולהוציא את המסמכים הללו, כפי שפרסמנו ב"מהדורה המרכזית".

הפעולה הזו מגיעה בעקבות הפרסומים בימים האחרונים על התקיפה של בסיס טילים איראני בכרמאנשה שבמערב אירן. מדובר בפעולה שבוצעה כבר לפני חודש וחצי ונחשפה רק לפני ימים ספורים בשל עוצמת הנזק שנגרם במקום - פגיעה קשה מאוד לאיראנים.

האיראנים מייחסים למוסד הישראלי את הפעולה, שבה נורו 6 מל"טים מאזור החבל הכורדי לאותו בסיס ושם פגעו בשני האנגרים גדולים עם כ-1,000 מל"טים מתאבדים מתקדמים מאוד שפיתחו האיראנים. ייתכן שהם תכננו להעביר אותם לסוריה וגם לחיזבאללה.