בקבוק תבערה הושלך אמש (שישי) לעבר חלון בית משפחה ערבית ביפו וגרם לפציעה קשה של ילד בן 12. הערב אנחנו מפרסמים לראשונה כי מתחזק החשד שמבצעי המעשה הם לא יהודים אלא דווקא ערבים שטעו בזיהוי. במשטרה אומרים כי ארבעה בקבוקי תבערה הושלכו אמש לעבר בתים סמוכים והמטרה הייתה דווקא בית יהודי סמוך. שלושה מתוכם לא התפוצצו.

החוקרים חושדים כי ערבים ניסו להשליך את בקבוק התבערה לעבר הבית שבו מתגוררת משפחה יהודית ובשוגג פגעו דווקא בבית משפחה ערבית ופצעו אנושות את הילד. המעשה תועד במצלמות אבטחה ובמשטרה עדיין מחפשים אחר החשודים.

סאברי, אביהם של הילדים שנפצעו, סיפר בריאיון לחדשות 12: "הם ישבו על הספה ופתאום ראינו בקבוק שהושלך עלינו. הבן קם ומיד עלה באש. לקחנו אותו מיד לאמבטיה, הוא שרוף כולו. הגיעו לפה יס"מניקים, חיבקו אותי ואמרו לי להחזיק מעמד. איך אני אחזיק מעמד ככה? שרפו את הבן שלי".

על המתיחות ביפו ואירועי האלימות הקשים שהתרחשו בלילות האחרונים אמר האב: "ראיתי הרבה מהומות, אבל לא האמנתי שזה יגיע לפה. לא שורפים יהודים. זה אסור לפי כל דת, יהודים ומוסלמים. אתם הדלקתם אותנו במקום לחבק אותנו".

גם דודתם של הילדים שוחחה עם חדשות 12, וזעמה על האירוע הקשה. "זו ממש בושה וחרפה", אמרה. "אני לא יודעת איך להסביר את זה. זה דוואבשה מספר 2. ילד יושב ושורפים אותו, איך? ואני רוצה לשאול: סגרו את כל יפו, איך הם נכנסו לפה? אם זה היה קורה ליהודי, כל היהודים היו פה עכשיו עושים לנו הפגנות. שיתביישו להם".