היום (שלישי) נחשף כי 2 אזרחיות ישראליות ממג'דל כרום נעצרו לחקירה לאחר שנפגשו עם מגייסים של ארגון החיזבאללה - ישראלית לשעבר בשם ביירות חמוד ובעלה הלבנוני. כעת מגיבה חמוד על האירועים בחשבון הפייסבוק שלה על ומכחישה את מעורבותה: "הכל דמיונות בראש שלהם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"ראשית, בבקשה שאף אחד לא ישלח לי יותר את הידיעה אני מבינה שנהייתי מפורסמת, וחוץ מזה, ידיעות דחופות מגיעות לטלפון שלי", כתבה חמוד. "שנית, אני לא אגיב למדינה שחושבת שהיא אימא ואבא שלך, ומזמנת אותך לחקירה כדי לברר עם מי התחתנת. שלישית, אם מה שהם אומרים הוא נכון, למה הם שחררו את החברות שלי? כי זה ארגון פושט רגל (השב"כ) ומדינה פושטת רגל, שכבר משנת 2013 כולאת וחוקרת את כל מי שנפגש איתי, רק כי התחתנתי עם בחור לבנוני".

החשודים בניסיון לגייס אזרחים ישראלים
החשודים בניסיון לגייס אזרחים ישראלים

עוד כתבה חמוד: "מ-2013 חוקרים אותי ולא מצאו כלום. הכל דמיונות בראש שלהם. אפילו לא זימנו אותי לשופט או לבית משפט. הלוואי שהיו מזמנים אותי לשופט, כי אז הייתי אומרת לו בקול רם: 'תסכים שהמדינה תתערב בחייה של בתך ותגיד לה עם מי להתחתן?'".

ביירות עובדת בעיתון הלבנוני "אלאח'באר" המזוהה עם חיזבאללה ולצד עבודתה כעיתונאית, שב"כ סבור כי היא פעלה כמגייסת ומאתרת של אזרחים ישראלים עבור חיזבאללה, יחד עם בעלה הלבנוני. עוד לפני שעזבה את ישראל, בשנת 2013, נחקרה ביירות על ידי כוחות הביטחון הישראלים בחשד כי יצרה קשר עם פעילי חיזבאללה.

לאחר החקירה עברה ביירות להתגורר בלבנון, שם נישאה לביזארי. בשיחה מוקלטת ניתן לשמוע את רכז השב"כ מזהיר את ביזארי כי השב"כ מודע להיותם מגייסים עבור חיזבאללה, למרות הכיסוי העיתונאי שאותו הם מציגים. הרכז אף אמר לביזארי שעליהם לחדול מניסיונות גיוס של אזרחים ישראלים.