4 חשודים נעצרו בחשד שהיו מעורבים בתקיפת חבר הכנסת לשעבר יהודה גליק במזרח ירושלים. התקיפה התרחשה לפני כשבוע וחצי, לאחר שגליק הגיע לניחום אבלים באזור וואדי ג’וז אצל בני משפחתו של איאד אל חלאק שנורה ונהרג על ידי שוטרים. מעצרם של הארבעה הוארך על ידי בית המשפט.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

כוחות המשטרה החלה בחקירת האירוע ואיתרה 4 חשודים במעשה, תושבי מזרח ירושלים בגילאים 18-25. הארבעה נעצרו והובאו לחקירה, ו-3 מהם קשרו עצמם לאירוע.

3 חשודים הובאו לדיון בעניינם בפני בית המשפט השלום בירושלים וזה האריך את מעצרם עד ליום רביעי. חשוד נוסף יובא היום לדיון בבקשת המשטרה להארכת מעצר.

גליק הותקף לאחר שכבר היה בתוך הבית של משפחת אל חלאק. אלמונים הוציאו אותו החוצה, בעטו וחבטו בו. הוא פונה במצב קל לבית החולים שערי צדק. לאחר שנקלט שם הוא התייחס לתקרית, בסרטון שפורסם על ידי מד"א: "ברוך השם אני בסך הכול מרגיש טוב. חטפתי די הרבה מכות יבשות".

_OBJ

הוא הוסיף: "אפשר לומר שלפחות בפעם השנייה עברתי ניסיון התנקשות וברוך השם בפעם השנייה מד"א התייצבו ולקחו אותי לטיפול וטיפלו בי גם בדרך בצורה המיטבית ביותר. תודה גם למשפחה שהייתה שם והגנה עליי, גם לאיש מכבי האש וגם לשוטרים וגם למד"א שטיפלו בי כל הדרך, פה בבית החולים אני בידיים הכי טובות שיש".