בשנים האחרונות ארגוני הטרור כמו חמאס וחיזבאללה מפיצים לא מעט סרטונים ואפילו שירים תוך שימוש במילים בשפה העברית, כדי לשדר מסר מאיים לאזרחי ישראל וכוחות צה"ל (הזכור שבהם עם הפזמון "תקוף, תעשה פיגועים" בעברית משובשת).

בשעות האחרונות (שני) ובזמן שבישראל ולבנון מציינים 20 שנה לנסיגת כוחות צה"ל מרצועת הביטחון, סרטון שקיבל את הכותרת "הכוחות המיוחדים של חיזבאללה" ולצדו ההאשטאג "20 שנה של כבוד" החל לצבור תאוצה ברשת וזוכה לעוד ועוד שיתופים מחשבונות של גולשים ממדינות ערב.

הסרטון נפתח במטווחים לעבר מטרות בצורת מגן דוד ותרגולות ירי של מי שהם כביכול לוחמי כוחות מיוחדים של חיזבאללה על ציודם הצבאי והאמל"ח שלהם, כולל כתוביות בעברית "לתפוס את הכופרים ולכתר אותם", טקסט שהופיע בעבר בסרטונים של ארגון הטרור המדינה האסלאמית דאע"ש.

הסרטון באורך של כשתי דקות בליווי מוזיקה דרמטית, ננעל עם כתוביות בעברית "מצפון תפתח הרעה על כל יישובי הארץ" ואף ייחוס לספר ירמיהו.

בלבנון כמו בישראל מציינים בימים האחרונים 20 שנה לנסיגת צה"ל ועל פי הדיווחים, בימים האחרונים הורגשה מתיחות על הגבול עם תנועת כוחות ערה של חיזבאללה וכמה נסיונות לחבל בגדר הגבול שטופלו על ידי כוחות הביטחון.