פרסום ראשון: חוקר במשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח) ורכז מודיעין ששמו אסור בפרסום נעצר אמש (חמישי) בחשד שאנס חיילת שהייתה המקור שלו. החיילת שירתה בבסיס בדרום הארץ ואחר כך במרכז, והוא היה המפעיל שלה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

על פי החשד, רכז המודיעין ניצל יחסי מרות וקיים עם החיילת יחסי מין בניגוד לרצונה יותר מפעם אחת. תלונה של החיילת הובילה למעצרו אמש. החשדות המיוחסים לו הם אונס, מעשה מגונה, הפרת אמונים, ניצול יחסי מרות, חריגה מסמכות ושימוש בסמים. 

את החקירה מנהלת היחידה הצבאית המקבילה למצ"ח, ומעצרו של החשוד הוארך עד יום חמישי הבא. 

עו״ד אופיר ברמלי
עו"ד אופיר ברמלי
עו״ד לימור ברמלי
עו"ד לימור ברמלי

השופטת בדיון קבעה כי הונחה לפניה "תשתית ראייתית מספקת" שמעוררת חשד סביר וקושרת את החשוד לעבירות המיוחסות לו. 

עורכי הדין לימור ואופיר ברמלי המייצגים את החייל החשוד מסרו בתגובה: "אתמול בשעת בוקר מוקדמת נעצר מרשנו בחשד לביצוע עבירות מין חמורות. במהלך החקירה, שנמשכה למעלה מ-12 שעות ברציפות, במהלכה נרמסו זכויותיו בצורה גסה, מרשנו שיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו והכחיש את החשדות המיוחסים לו הרלוונטיים לאינוס. כמו כן, מרשנו טוען כי היחסים היו בהסכמה מלאה בזמן שהיא כבר לא הופעלה כמקור של מצ"ח. מדובר בחשדות כבדים שאנו סמוכים ובטוחים כי עם סיום החקירה יתפוגגו לחלוטין". 

מצה"ל נמסר: "אתמול בשעות הבוקר נעצר חייל מחיל המשטרה הצבאית בחשד לביצוע עבירות מין. מעצרו של החייל הוארך על ידי בית הדין הצבאי עד ליום 21 במאי 2020, לצרכי חקירה. חקירת האירוע עודנה מתנהלת ועל כן לא נוכל להתייחס לפרטיה".