רגיעה? השבוע האחרון היה שבוע של טרור אחרי שנורו 10 רקטות ופצמ"רים ועוד 7 צרורות של בלוני נפץ לעבר יישובי עוטף עזה. הלילה (בין שישי לשבת) נורו עוד מספר רקטות וצה"ל הגיב ותקף מטרות ברצועת עזה. שבוע של ירי, בלונים וטרור בדרום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

יום שישי 31.1 -  לילה מתוח במיוחד בדרום לאחר שתוך שעתיים וחצי נורו כמה רקטות לעבר ישראל - אחת מהן יורטה על ידי מערכת כיפת ברזל מעל העיר שדרות, שתיים נפלו בשטחים פתוחים. צה"ל תקף מטרות ברצועת עזה בתגובה לירי. 

23:45 – צה"ל תוקף ברצועת עזה בתגובה לירי

22:41 - רקטה נורתה לעוטף

20:20 – רקטה שנורתה לעוטף יורטה – נזק נגרם למבנה משרידי המיירט

15:00 – 3 פצצות מרגמה נורו לעוטף – אחת יורטה, שתיים נפלו בשטחים פתוחים

בלוני תבערה בדרום
ארכיון

יום חמישי 30.1 - אותר צרור בלוני נפץ אותר בדימונה, 3 רקטות נורו לעוטף – ושתיים מהן יורטו. בצהריים הופעלה התרעת צבע אדום בעוטף שלא כתוצאה מירי רקטי. 

9:00 – צרור בלוני נפץ אותר בדימונה

23:26 – 3 רקטות נורו לעוטף – שתיים יורטו

13:05 – התרעת "צבע אדום" הופעלה בעוטף שלא כתוצאה מירי רקטי

שיגורים מעזה, ארכיון
שיכורים מרצועת עזה לישראל (ארכיון) | צילום: חדשות

יום רביעי 29.1 - רקטה שוגרה לעוטף עזה ואותרו צרורות בלוני נפץ בעוטף ואף סמוך למצדה שבים המלח. בשלישי אותר צרור בלוני נפץ בקריית גת, ויום קודם לכן בעוטף עזה. גם בראשון נורתה רקטה לעוטף עזה ואותר צרור בלוני נפץ. 

9:15 – צרור בלוני נפץ אותר בעוטף

12:57 – צרור בלוני נפץ אותר סמוך למצדה

17:30 – צרור בלוני נפץ אותר בעוטף

21:10 – רקטה אחת שוגרה לעוטף

יום שלישי 28.1 - כוחות הביטחון זיהו לפחות שלושה צרורות בלונים ששוגרו לשטח ישראל. בכל האירועים לא היו נפגעים, וכוחות משטרה הוזעקו כדי לנטרל את האיום.

14:08 – צרור בלוני נפץ אותר בקריית גת

יום שני 27.1  - צרור בלוני נפץ אותר בשטח היישובים בעוטף עזה. חבלני משטרה הוזעקו למקום וניטרלו את המטען. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק באירוע.

17:29 – צרור בלוני נפץ אותר בעוטף

דיווח על תקיפה ברצועה
יירוטים של מערכת כיפת ברזל (ארכיון)

יום ראשון 26.1 - זוהה שיגור של רקטה לעבר ישראל מתוך שטח רצועת עזה. התרעה הופעלה רק בשטח פתוח. בשעות הערב דווח גם על צרור בלונים אליהם חובר מתקן נפץ שהתגלה באזור נחל עוז שבעוטף. בעזה דיווחו כי חיל האוויר תוקף מטרות ברצועה בתגובה.

17:51 – צרור בלוני נפץ אותר בעוטף

18:51 – רקטה אחת שוגרה לעוטף