שר הביטחון נפתלי בנט והרמטכ״ל, רב אלוף אביב כוכבי ביקרו היום (רביעי) ברמת הגולן בעת תרגיל של חטיבת השריון בפיקוד הצפון. בתום הביקור התייחס בנט לאתגרים הביטחוניים בצפון הארץ וכן לתפישת חוליית הטרור האחראית למותה של רינה שנרב ז"ל, מוקדם יותר היום. "רינה - בסוף הגענו למחבלים. אנחנו נמשיך לרדוף אחרי כל מחבל ומחבל, לפני שהוא פוגע בנו״.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בנט וכוכבי, יחד עם מפקד פיקוד הצפון, האלוף אמיר ברעם וקצינים נוספים, השקיפו על התרגיל שדימה לחימה המשלבת כוחות שריון, חי״ר, הנדסה קרבית, חיל האוויר ועוד.

נפתלי בנט, שר הביטחון, ביקור, פיקוד צפון
"סוריה הופכת לווייטנאם של אירן" | צילום: אריאל חרמוני, משרד התחבורה

"יש לנו חיילים ומפקדים, ובראשם אלוף הפיקוד והרמטכ״ל, שיודעים את העבודה ויודעים להגן על הצפון", סיכם בנט. "המולות באיראן יושבים ושולחים אלינו את זרועות התמנון שלהם כדי להקשות ולייצר טרור על אזרחי ישראל. ככל שאיראן תנסה להתבסס על אדמת סוריה - היא תשקע בחולות סוריה. סוריה הולכת והופכת להיות ווייטנאם של איראן. אין לה מה לחפש על אדמת סוריה".

נפתלי בנט, שר הביטחון, ביקור, פיקוד צפון
"רינה - בסוף הגענו למחבלים" | צילום: אריאל חרמוני, משרד התחבורה

בהמשך התייחס בנט לחשיפת רשת הטרור בשטחים על ידי צה"ל והשב"כ: ״כוחות הביטחון חשפו רשת מחבלים ענפה של החזית העממית ביהודה ושומרון, אותה רשת שבין השאר אחראית לרצח רינה שנרב ז״ל. רינה - בסוף הגענו למחבלים".