האם איום הרקטות יורחב מעזה לשטחי הגדה? הערב (רביעי) נחשפו במהדורה המרכזית תמונות דרמטיות שמראות את ניסיונות ההתעצמות של הג'יהאד האסלאמי בשטחים – התעצמות שמאיימת על ערים במרכז הארץ. מנגנוני הביטחון הפלסטינים סיכלו השבוע את הניסיונות של הג'יהאד לבנות רקטות והם תפסו 3 פעילים בטול כרם. ברשות הפעילים נתפס דגם ראשוני של רקטה מאולתרת שבנו וההנחיות לבניית הרקטה הגיעו מלבנון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לאחרונה נראים ניסיונות הולכים וגוברים של חמאס והג'יהאד האסלאמי מעזה ומבחוץ, לייבא את הפיגועים אל ישראל. בימים האחרונים מנגנוני הביטחון של הרשות הפלסטינית עצרו חולייה של שלושה תושבים מטול כרם, חברים בחוליה של הג'יהאד האסלאמי, שניסו לבנות את הרקטות הללו.

בתמונות ניתן לראות דגם מאוד מאולתר ובסיסי של רקטה ומשגר שמבוסס על צינור חלול אבל נדמה שמה שמעניין זה הניסיון הזה וזו לא הפעם הראשונה שהג'יהאד מנסה לבנות רקטות מהסוג הזה. דבר נוסף שנחשף הוא שההנחיות שמגיעות לשלושת חברי החוליה הזו מגיעות מלבנון.

לא ידוע אם ההנחיות מגיעות ישירות מהג'יהאד האסאלמי או מחיזבאללה כי לשני הארגונים יש פטרון משותף -  אירן. אז בפעם הבאה שמשמיצים את אבו מאזן וגם את כוחות הביטחון שלו ראוי לזכור את הסיכול הזה ועוד כמה סיכולים מהתקופה האחרונה