יושב ראש מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, הגיב היום (שישי) לפיגוע בבנימין בו נפצעו קשה אב ושני ילדיו בפיצוץ מטען חבלה סמוך לדולב. "הפיגוע בבנימין הוא סטירת לחי מצלצלת לממשלת הכניעה של נתניהו, שבוחרת להפקיר את ביטחון אזרחי מדינת ישראל לטובת תשלומי שוחד לחמאס ולרשות הפלסטינית כדי לקנות שקט עד הבחירות", אמר.

ליברמן הוסיף כי "ממשלה שמפסיקה את שיפוץ כביש הדמים בעוטף עזה בטענה שנגמר הכסף, ומנגד מתחננת לאבו מאזן שיסכים לקבל 2 מיליארד ש"ח, לא ראויה לאמון הציבור. בשעה קשה זו לבי עם הפצועים ובני משפחותיהם ואני מחזק את ידי צה"ל וכוחות הביטחון הנמצאים במצוד אחר המחבלים".

שר התחבורה וחבר הקבינט, ח"כ בצלאל סמוטריץ', הגיב גם הוא ואמר כי "בזמן שאנחנו עסוקים באירן ובגבול עזה יהודים יקרים נפגעים שבוע שבוע ביהודה ושומרון. זה חייב להפסק!". סמוטריץ' קרא לראש הממשלה "לגבות מחיר" - "המחבלים מקבלים גיבוי מהרשות הפלסטינית, נתפסים כגיבורים בציבור שלהם ונכנסים לכלא בתנאים טובים. את הרשות הפלסטינית המסיתה לטרור צריך לפרק, את התקווה שלהם צריך לגדוע, ולחזור לקחת אחריות ולהחיל ריבונות בכל שטחי יהודה ושומרון - יש להחזיר את המחסומים ביהודה ושומרון באופן מידי. איכות החיים של הערבים לא שווה נרצח אחד שלנו".  

חבר הכנסת יאיר לפיד כתב בחשבון הטוויטר שלו כי הוא "שולח איחולי החלמה לפצועים בפיגוע בבנימין וחיבוק למשפחות הפצועים. בני העוולה שהפרו את השקט של יום שישי באכזריות לא ישארו חופשיים זמן רב, כוחות הבטחון שעושים ימים ולילות למען בטחוננו, ישיגו אותם. מקווה לשבת שלום ושקט". יושב ראש המפלגה בני גנץ הוסיף ושלח איחולי החלמה לפצועים. 

 גם במפלגת ימינה הגיבו לפיגוע הקשה: "דם יהודי הפך להפקר - מדיניות ההכלה של פיגועי הרצח חייבת להיפסק.
בין אם זה בעוטף עזה או ביהודה ושומרון - המחבלים לא נחים וישראל מכילה. את המציאות הבלתי נסבלת הזו חייבים לעצור: בהחזרת החיסולים, בהצבת מחסומים, בהריסת בתי מחבלים ובהחלת ריבונות ישראלית. עוד היום".