שנה חלפה מאז שדידי הררי היה במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב, המקום שבו טופלה אשתו מירית ז"ל. הקומיקאי ושדרן הרדיו הגיע היום (שלישי) כדי להנחות אירוע הוקרה לצוותים הרפואיים, וסיפר על הקשר המיוחד שנרקם עם העובדים: "הם הפכו להיות חלק מהמשפחה".

מירית הררי הלכה לעולמה לפני כשנה אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן, וטופלה באיכילוב במשך שנתיים. לכל אורך התקופה בני משפחתה נקשרו לעובדים המסורים במקום, והררי דומע כשהוא מדבר על כך: "המקום הזה הוא כולו מירית מבחינתי. זו ממש הייתה משפחה פהאני לא מדבר על ההליך הרפואי בכלל, אלא על היחס, על החום, על חיוך, על ליטוף. כוחות שלא ברור לי מאיפה יש לכל האחיות".

מי שארגן את הערב שהנחה הררי היו חולים ומחלימים שעברו במחלקה, והחליטו להוקיר תודה לצוותים הרפואיים. אחת מהן היא מלכת היופי לשעבר, מירית גרינברג, שסיפרה: "רציתי הרבה זמן להודות לרופאים, לכל הצוות, לכל אחיות האונקולוגיות שעובדות מהבוקר עד הערב ולא מקבלות מספיק תודה כי הן קצת שקופות במערכת. הכול מתרומות מאנשים שרוצים לעשות טוב לרופאים".

מירית גרינברג במחלקה האונקולוגית באיכילוב (צילום: חדשות 12)
מירית גרינברג | צילום: חדשות 12

הררי, שסיפר כי הוא רואה את גרינברג ולא יכול שלא לתהות "מה היה קורה אם", הסכים עם דבריה ודיבר על הערכתו הרבה לרופאים: "רצינו לתת לכל הצוותים האלה את התודה שמגיעה להם ומגיעה להם הכרת תודה מהממת. הם פשוט אנשים מופלאים בעיניי. אנחנו שומעים בזמן האחרון  את כל המריבות והסחיטה של מערכת הבריאות הזו, וחבל. שאנשים יגיעו הנה כדי לראות באמת מה מגיע להם".