"זו מציאות הזויה שמערערת את החיים, לא דמיינתי שאהיה במצב הזה": ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי-פרייס, סיפרה הערב (שישי) עם הגעתה לריאיון ב"אולפן שישי" על שגרת חייה בתקופה האחרונה, אותה היא מנהלת כשלצדה מאבטח צמוד - זאת בעקבות האיומים החוזרים ונשנים עליה. לדבריה, האיומים והנאצות כלפיה הלכו והתגברו במיוחד לאחר שהחלו הדיונים על חיסוני הילדים נגד קורונה. 

"אני לא חושבת שזה סביר שעובד ציבור שעובד במערכת הבריאות מלווה במישהו כשהוא יוצא מהבית או כשהוא הולך לפעילות בבית הספר עם הבן שלו", היא מעידה. "זה הזוי ולא דמיינתי שאהיה במצב כזה". לדבריה, "סביב הסיפור של חיסוני הילדים התחיל גל שלם של איומים מאוד ברורים ונאצה מטורפת ברשת כמו 'לתלות' ו'לשרוף'", סיפרה לדני קושמרו. 

"מדובר בהודעות שמגיעות אליי לטלפון - והרבה דברים איומים ברשתות החברתיות", העידה - "וזה לא רק אני. יש גם איומים ונאצות כלפי מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש וגם כלפי שר הבריאות ניצן הורוביץ. לא מדובר באנשים שפגשתי למעט אנשים שהגיעו להפגין ליד הבית שלי, רק שאני בעיקר בעבודה ולא שם בכלל". 

שרון אלרעי פרייס (צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת)
"בטוחה שיש גופים מאורגנים שמנווטים את ההסתה הזו". ד"ר אלרעי-פרייס | צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

"יש לי שני ילדים גדולים ושניים קטנים, הגדולים מוטרדים מזה ומפחדים", סיפרה ד"ר אלרעי-פרייס, "הקטנים יותר אומרים שהם מבינים מזה כמה שאמא עושה משהו חשוב אם צריך עד כדי כך להגן עליה. אבל זה מערער את החיים ומשהו שמשפיע עליהם ביום-יום".

בריאיון באולפן אמרה: "אני בטוחה שיש גופים מאורגנים שמנווטים את ההסתה הזו. בבת אחת, ברגע נתון, מישהי מקליטה אותי בטלפון - ואז נשלחות אליי עשרות הודעות עם איומים ונאצות. הייתי שמחה שהמשטרה תחקור לעומק ותבין מי הגופים שעומדים מאחורי זה. זה לא מקרי שברגע אחד אני מקבלת עשרות הודעות לטלפון מאנשים שונים".