חברו הטוב ביותר של האדם: המקרה שאירע לבנימין יעקב מהרצליה הוא כנראה סיבה טובה נוספת לאמץ כלב. בן ה-75 מהרצליה החל להרגיש כאבים חזקים בגבו ביום רביעי שעבר ונטל משככי כאבים. כשהכאב לא פסק הוא החליט ליטול תרופה נוספת - שככל הנראה גרמה לו לאבד את הכרתו ולהתמוטט על הרצפה שבביתו. למרבה המזל, כלבו המודאג סטיצ' ראה את מחזה המפחיד. הכלב הנחוש והנאמן זיהה את מצוקת בעליו המבוגר ויצא להזעיק סיוע שהציל את חייו. 

שער הבית נשאר פתוח והכלב הצליח לחמוק ממנו ולצאת לרחוב כשהוא מנסה להשיג עזרה לבעליו. מספר אנשים התאספו סביבו וחשבו שמדובר בכלב תועה. הם התקשרו למוקד העירייה ודיווחו על הכלב. במקביל, סטיצ' הצליח להוליך אותם אל בעליו - ולסוף הם מצאו אותו שרוע על הרצפה מחוסר הכרה. עוברי האורח הזעיקו אמבולנס שהגיע לאחר מספר דקות, ובנימין הובל לחדר המיון באיכילוב. הוא טופל ולאחר אשפוז קצר שוחרר לביתו.

שירה פלג, אחות אחראית במחלקה לרפואה דחופה באיכילוב, מספרת: "כשאנשי מד"א הביאו אלינו את הגבר המחוסר הכרה, וסיפרו לנו כיצד הכלב החכם הצליח להגיש עזרה לבעליו, נדהמתי לגלות מהי אהבה ונאמנות, זה היה פשוט מרגש ומחמם את הלב. בנימין קיבל אצלנו טיפול רפואי מלא חזר להכרה מלאה ושוחרר לביתו".